Kategorie

Strona główna

Biała nowoczesna komoda Skandica HARMONI

Biała nowoczesna komoda Skandica HARMONI

1832,00zł
Brutto

Ilość

24 - 48 h

Komoda Skandica HARMONI

Komoda Skandica HARMONI została wykonana w półmatowym kolorze białym oraz dekorze dębu. Obydwa kolory w zestawieniu ze złotymi nóżkami i uchwytami, komponują się w naprawdę piękny mebel. Zastosowano złote dodatki o wysokim połysku co nadaje całości wyjątkowej elegancji. Komoda Skandica HARMONI jest również niezwykle praktyczna. Jej gabaryty pozwoliły na zastosowanie obszernych szuflad i półek. Z prawej i lewej strony mebla znajdują się drzwiczki otwierane za pomocą systemu “push to open” za którymi znajduje się półka. W części środkowej zaprojektowano cztery szuflady. Mimo tego iż dwie z nich mają ozdobne uchwyty, to wszystkie otwierają się za pomocą systemu “push to open”. Szuflady posiadają także funkcję cichego domykania. Komoda została także wyposażona w dwie odsłonięte półki na ozdobne przedmioty lub książki. Wszystkie okucia zastosowane w meblu są wysokiej jakości i gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Komoda Skandica HARMONI posiada wysokie nóżki (18 cm). Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowe utrzymanie porządku i umożliwia użycie robota sprzątającego.

WYMIARY
Wysokość całkowita 83 cm
Szerokość całkowita 160 cm
Głębokość całkowita 45 cm
Wysokość nóżek 18 cm
INFORMACJE KONSTRUKCYJNE

Korpus + fronty: płyta meblowa biała (Pfleiderer U11027 VV); grubość 18 mm

Półki i ścianki wewnętrzne: płyta meblowa w kolorze dąb lancelot (Pfleiderer R20027RU)

Nóżki: metalowe; kolor złoty połysk; w kształcie stożka

Uchwyty do szuflad: złote; wpuszczane w płytę; średnica 40 mm

Otwieranie szuflad i drzwiczek: system Push to Open (szuflady nie posiadają uchwytów otwiera i zamyka się ja po naciśnięciu na front mebla)

Zawiasy: cichy domyk

Prowadnice: niewidoczne

Wzory wybarwień i kolory są poglądowe i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Różnice nie stanowią wady i nie są podstawą do reklamacji.

Szerokość całkowita
160 cm
Wysokość całkowita
83 cm
Głębokość całkowita
45 cm
Kolor frontu
Biały
Kolor korpusu
Biały
Wysokość nóżek
18 cm
Wykończenie
mat
Liczba drzwi
2
Liczba szuflad
4

Może ci się spodobać również

16 inne produkty w tej samej kategorii: