Kategorie

Strona główna

Mały narożnik z funkcją spania – funkcjonalność w niewielkim rozmiarze

Opublikowano przez: Rox Art w: Salon Od:

Mały narożnik z funkcją spania to praktyczny element umeblowania pokoju lub salonu. Sprawdza się w różnorodnych aranżacjach, jest również często wybierany podczas urządzania niewielkich pomieszczeń. Sprawdź, jakie są jego zalety i przekonaj się, dlaczego warto umieścić go w swoim salonie.

Zalety narożnika z funkcją spania

Podczas urządzania małego mieszkania liczą się rozwiązania, które pomagają zaoszczędzić nieco więcej miejsca oraz jednocześnie zapewniają maksymalną funkcjonalność wnętrza. W te wymagania wpisują się małe narożniki rozkładane, dzięki którym problem niewielkiej przestrzeni przestaje być uciążliwy. Decydując się na narożnik do spania nie musisz wybierać pomiędzy wygodą a estetyką wnętrza o małym metrażu. Dlaczego warto go umieścić w pokoju lub salonie?

Narożnik z funkcją spania codziennego – wykorzystaj go w dowolny sposób

Narożnik (nazywany również rogówką) do spania pełni określoną funkcję w zależności od potrzeb użytkownika. Jeśli postawisz go w salonie, stanie się zarówno wygodnym miejscem do siedzenia w ciągu dnia, jak i komfortowym łóżkiem dla gości lub domowników. Niewielkie gabaryty przed rozłożeniem oraz większa powierzchnia użytkowa po rozłożeniu sprawiają, że mały narożnik idealnie sprawdzi się w pokoju, który odgrywa jednocześnie rolę salonu i sypialni.

Narożnik rozkładany Lusso

Narożnik rozkładany Lusso

Zobacz: Nowoczesne meble do salonu - sprawdź nasze inspiracje i bądź na czasie!

Mały mebel to większa swoboda aranżacji

Niewielkich rozmiarów rogówka lub sofa narożna z funkcją spania to praktyczny mebel, który z łatwością zastąpi klasyczny zestaw wypoczynkowy. Możliwość wykorzystania jednego funkcjonalnego narożnika, zamiast kanapy i foteli umożliwia dowolną zmianę aranżacji wnętrza oraz wygodne przemeblowanie dotychczasowego pomieszczenia. Szeroki wybór koloru tapicerki, wzorów oraz konfiguracji narożników do spania sprawia, że bez problemu dobierzesz dany model do swojego wnętrza.