Funkcjonalne meble do małych mieszkań Porady wnętrzarskie

Funkcjonalne meble do małych mieszkań

Przemyślane rozwiązania dla ograniczonej przestrzeni.

Kluczem do urządzenia małego mieszkania jest znalezienie mebli, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także spełniają swoją funkcję w efektywny sposób. Tutaj wkraczają meble wielofunkcyjne, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących praktycznych i oszczędnych w przestrzeni rozwiązań.

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem.

Sofa to zazwyczaj centralny element każdego pokoju dziennego, ale w małym mieszkaniu może pełnić dodatkowe funkcje. W naszym sklepie znajdziesz sofy i kanapy wyposażone w  pojemniki na pościel. Pozwoli Ci to na schowanie tam rzeczy, których używasz sezonowo lub raz na jakiś czas.

kanapa do spania

Sofa, która jest wyposażona praktyczny pojemnik, ma też funkcję spania. Rozkładane sofy tapicerowane, wieczorem zamieniają się w wygodne łóżka dla gości.

Rozkładany stół do jadani.

Stół jadalny to niezastąpiony element wyposażenia każdego domu. Nie ważne czy masz miejsce w swoim domu na jadalnię, czy jadalnia jest wydzieloną częścią pokoju z aneksem. Stół gra bardzo ważną rolę dla domowników i gości. Dlatego proponujemy dla Ciebie i Twojego mieszkania stół z funkcją rozkładania. Przy codziennym użytkowaniu okrągły stół będzie zajmował mało miejsca.

rozkładany stół do małego mieszkania

Lubisz zapraszać bliskich na kolację? Dlatego stół z funkcją rozkładania świetnie sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Każdy będzie mógł spokojnie zjeść i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Gdy goście rozejdą się do swoich domów, szybko złożysz stół i odzyskasz cenną przestrzeń.

Łóżko z pojemnikiem na pościel.

W sypialni szczególnie istotne jest wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem. Jeśli szukasz funkcjonalnego rozwiązania, zainwestuj w łóżko z podnośnikiem, które ma schowek pod powierzchnią spania.

łóżko z pojemnikiem

W naszym sklepie znajdziesz łóżka z tapicerowane z pojemnikiem na pościel lub łóżka kontynentalne, one też są wyposażone w jeden lub dwa pojemnik. Świetnym rozwiązaniem są też łóżka kontynentalne, wiele z nich jest wyposażone w dwa pojemniki na pościel. Pojemniki w łóżkach kontynentalnych są głębokie, więc zmieścisz tam dużo rzeczy.

Meblościanka-inteligentne wykorzystanie ścian.

Meblościanki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki meblom systemowym można zaprojektować indywidualny układ półek, szafek, regałów wiszących.

meblościanka do małego mieszkania

Jeśli skorzystasz z funkcji podwieszania szafek rtv, w naszych nowoczesnych meblościankach, zyskasz dodatkową przestrzeń pod szafkami. Dzięki temu łatwiej uporządkujesz i posprzątasz swoje mieszkanie. Meblościankę z naszej kolekcji Bird możesz skomponować samodzielnie, dopasowując ją do własnych potrzeb i powierzchni ściany.

Ograniczona przestrzeń w mieszkaniu nie musi oznaczać ograniczonej wygody. Dzięki funkcjonalnym meblom można stworzyć komfortowe i praktyczne wnętrze, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. W naszym internetowym sklepie meblowym znajdziesz szeroki wybór mebli dostosowanych do małych przestrzeni, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego mieszkania. Zajrzyj do naszej oferty już dziś i przekonaj się, że życie na małej przestrzeni może być równie wygodne i stylowe jak w dużym domu!

Powrót do zakupów