Przechowywanie i organizacja, czyli najlepsze meble i rozwiązania dla porządku w domu Porady wnętrzarskie

Przechowywanie i organizacja, czyli najlepsze meble i rozwiązania dla porządku w domu

Porządek w domu w dzisiejszym zabieganym świecie może stanowić prawdziwe wyzwanie. Istnieje wiele mebli i skutecznych rozwiązań, które pomogą Ci zorganizować przestrzeń i utrzymać porządek. W tym artykule opiszemy najlepsze meble, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku w Twoim domu.

Regały na miarę Twoich potrzeb.

Regały są doskonałym rozwiązaniem na uporządkowanie książek, ozdób, pamiątkowych rzeczy. Wybierając regał do swojego wnętrza, warto zastanowić się nad jego stylem i funkcjonalnością. Dostępne są różne rodzaje regałów; minimalistyczne, otwarte, zamknięte z drzwiami, wysokie i niskie. 

Pamiętaj, żeby w zamkniętej części regału ułożyć rzeczy, które nie są pierwszej potrzeby lub nie nadają się na ten sezon. Część otwarta regału będzie nie tylko funkcjonalnym miejscem na przechowywanie książek i ważnych pamiątek. Odpowiednio ustawione i uporządkowane rzeczy będą też ozdobą Twojego domu.

Pojemne regały do pokoju

Szafy pojemne i wielofunkcyjne.

Duża szafa jest zawsze dobrym rozwiązaniem, nieważne czy mieszkasz w niewielkim mieszkaniu, czy dużym domu. Najlepszym rozwiązaniem będzie szafa na tyle duża, żeby pomieściła wszystkie elementy Twojej garderoby. Po to, żeby wszystko mogło być w jednym miejscu. Unikniesz dzięki temu marnowania czasu na szukanie konkretnej rzeczy. Masz ograniczoną przestrzeń? Rozważ nadstawkę do szafy, w której zmieszczą się ubrania na następną porę roku. 

Najpopularniejsze rodzaje szaf, które znajdziecie w naszym sklepie to przede wszystkim szafy przesuwne, szafy z drzwiami uchylne, białe szafy i szafy z lustrem. Do niektórych modeli możesz dokupić nadstawkę.

Najciekawszą propozycją, jaką możemy Ci zaproponować, to kolorowe szafy z kolekcji Ball II, Green, Gama i Rainbow.

Pojemne szafy z nadstawką

Stoliki i ławy z ukrytymi schowkami.

Jeśli chcesz maksymalnie uporządkować przestrzeń w salonie, znajdź meble z ukrytymi schowkami. Stolik kawowy z szafką, w której schowasz piloty, gazety i inne przedmioty będzie bardzo dobrym wyjściem. 

Rozejrzyj się za szafką nocną wyposażoną w szufladę i półkę. Do szuflady schowasz potrzebne rzeczy, które wcześniej były ustawione na blacie.

Stolik kawowy ze schowkiem

Organizery to podstawa porządku.

Zainwestuj w różnego rodzaju organizery na drobne rzeczy. Organizer na biżuterię i kosmetyki pomoże Ci nie tylko zachować porządek, ale zaoszczędzić czas przy przygotowaniach do wyjścia. 

Ważne są też organizery na bieliznę. Praktyczne, wkładki do szuflady pomogą Ci w segregowaniu bielizny. Chaos z Twojej szuflady zniknie i podarujesz sobie porządek.

Praktyczne organizery

Łóżko z pojemnikiem na pościel.

Wspaniałe rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Do sypialni często wkrada się bałagan, a to miejsce odpoczynku i relaksu. Wybierając łóżko do sypialni, rozważ takie, które będzie wyposażone w pojemnik na pościel. Schowasz tam nie tylko pościel, to miejsce może być, dla których rzeczy teraz nie używasz, ale są ważne lub czekają na odświeżenie. 

Łóżko z praktycznym pojemnikiem na pościel

Przechowywanie i organizacja w domu sprawią, że codzienne życie stanie się prostsze, bardziej uporządkowana przestrzeń to mniej stresu i więcej odpoczynku. Wybierając odpowiednie meble i rozwiązania, możesz zapanować nad bałaganem i cieszyć się czystą i schludną przestrzenią. Dobrze przemyśl zakup mebli i wybierz je tak, aby były nie tylko ładne i pasowały do stylu Twojego wnętrza. Funkcjonalność jest równie ważna. 

Dzięki praktycznym wskazówkom i meblom stworzonym do przechowywania Twoja przestrzeń stanie się miejscem, gdzie panuje porządek. A Ty będziesz się cieszyć spokojem i wygodą. W Bettso znajdziesz najlepsze meble i rozwiązania dla porządku w domu.

Powrót do zakupów