Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Dekoracje okien

ZASŁONY

FIRANY

ROLETY

Bez względu na to, w jakim stylu urządzamy swój dom lub mieszkanie, dekoracje okien zawsze będą odpowiednim dodatkiem, który podkreśli aranżację wnętrza. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że obecnie mamy do dyspozycji naprawdę mnóstwo możliwości aranżacyjnych, przez co z pewnością będziemy w stanie dobrać takie elementy, które doskonale sprawdzą się przy naszych oknach, a także wkomponują się w charakter pomieszczenia.

Szeroki wybór elementów dekoracyjnych dla okien 

Wystrój okien może przybierać naprawdę różnorodny charakter, jednak niezależnie od tego, zarówno zasłony, jak i firany są w stanie sprawić, że wnętrze będzie o wiele bardziej przytulne. Oznacza to, że nie tylko spełni swą główną funkcję, jaką jest zasłonięcie okien, chociażby przed promieniami słonecznymi.

Typowo dekoracyjnym dodatkiem aranżacji okien są firany, a zatem coś co znamy chociażby z domów naszych babć, jednak w nico innej odsłonie. Otóż oferowane przez nas firany doskonale sprawdzą się w zarówno pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym i eleganckim, jak i w tych, które mają z założenia prezentować sobą nowoczesny minimalizm. Nie warto pozostawać w przekonaniu, że jest to element, który już dawno wyszedł z mody i użytku, gdyż odpowiednio dobrany, potrafi naprawdę ładnie wpasować się do wnętrza.

Najbardziej nakierowaną na funkcjonalność dekoracją okien, są bez wątpienia rolety. Wszystko z uwagi na to, iż w największej liczbie przypadków są one mocowane do ramy okna, aby odpowiednio przylegać do szyby i skutecznie redukować wpadanie światła do wnętrza pomieszczenia. Możliwość regulacji rolet sprawia, że w bardzo szybki sposób jesteśmy wstanie odsłaniać je i zasłaniać.

Oferta dekoracji okien od BETTSO jest bardzo szeroka, a Klienci mogą w niej odnaleźć przeróżne konfiguracje dostępnych produktów. Są to różnego typu wzory, kolory oraz tkaniny, które zgodnie z naszym gustem i upodobaniami, z pewnością doskonale ozdobią okna w naszych domach i mieszkaniach.