Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Obrazy

Obrazy na szkle

Chcesz przyozdobić swoje mieszkanie w wyjątkowy i nowoczesny sposób? Sprawdź znajdujące się w naszej ofercie obrazy na szkle hartowanym. Ta technika dekoracyjna zdobywa coraz większą popularność i jest chętnie wykorzystywana zarówno w przestrzeni publicznej, zakładach pracy, jak i w prywatnych domach. Ogromną zaletą druku na szkle jest to, że na tego rodzaju obrazach może pojawić się właściwie wszystko. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki przekrój różnego rodzaju grafik. W ten sposób bez problemu dobierzesz idealny produkt, który będzie zgodny z gustem Twoim i Twoich domowników. Znajdziesz u nas między innymi obrazy na szkle hartowanym przedstawiające pejzaże, dzieła sztuki, zabytki, części mechaniczne, motywy zwierzęce i czerpiące z przyrody, portrety znanych postaci oraz abstrakcje. Sprawdź zdjęcia znajdujące się na naszych stronach produktowych, a na pewno zakochasz się w niejednym projekcie i zapragniesz mieć go u siebie. Co istotne, obrazy na szkle są bardzo trwałe i bezpieczne. Dzięki hartowaniu cechują się zdecydowanie większą wytrzymałością, więc nie musisz martwić się niczym na zapas. Są odporne na promieniowanie UV, przez co wydrukowane na nich grafiki będą cieszyć Twoje oko przez bardzo długi czas, w ogóle przy tym nie blaknąc. Obrazy na szkle hartowanym to także doskonały pomysł na prezent. Jeżeli podarujesz taką grafikę bliskiej osobie, ta z pewnością będzie zachwycona! 

Obrazy do salonu

Zastanawiasz się nad doborem odpowiednich grafik do swojego mieszkania? Wiele zależy od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Na obrazy do salonu szczególnie polecamy miejskie panoramy i zdjęcia architektoniczne. Szczególnie dobrze współgrają one ze stylem industrialnym i loftowym. Jeżeli cenisz sobie oryginalność i lubisz w swoim życiu pewną dozę ekstrawagancji, podkreśl ją dodatkowo obrazem na szkle wykonanym w stylu abstrakcyjnym. Może to być na przykład przerobiony portret znanej osoby, takiej jak Merlin Monroe czy sławne zdjęcie Che Guevary. Mężczyźni z pewnością docenią obrazy techniczne. W naszej ofercie znajdziesz między innymi zdjęcia przedstawiające lokomotywy, statki morskie, kokpity samolotów czy skupiające się na eksploracji kosmosu. Tego typu obrazy do salonu znakomicie podkreślą charakter i hobby ich właściciela. 

Obrazy do sypialni

Na co postawić w sypialni? To miejsce służące wyciszeniu i relaksowi, dlatego warto stawiać na naturalne motywy, które pomogą osiągnąć poczucie spokoju. Proponujemy obrazy do sypialni z naturalnymi pejzażami, takimi jak lasy, polne drogi czy sawanny. Świetnym pomysłem jest też zakup obrazów na szkle przedstawiających zwierzęta. Pod tym względem nasz asortyment przedstawia naprawdę bogaty wybór. Wybierz grafikę, która nie tylko podoba Ci się wizualnie, ale będzie dla Ciebie też źródłem inspiracji. Sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś!