Kategorie

Strona główna

Komoda bukowa z 3 szufladami Skandica SPARTA

Komoda bukowa z 3 szufladami Skandica SPARTA

2252,00zł
Brutto

Komoda bukowa z 3 szufladami SPARTA

Kolor drewna

Ilość

4 tyg.

Bukowa komoda Skandica SPARTA z trzema szufladami to mebel prosty, skromny w odbiorze wizualnym, ale jednocześnie zaskakująco pojemny. 3 głębokie szuflady pozwalają zachować w pomieszczeniu ład i porządek.

Komoda SPARTA wspiera się na subtelnych, ale niezwykle mocnych nogach, które dbają o jej stabilność. Narożniki nóg i boczne krawędzie komody zostały zaokrąglone, dodając opływowego kształtu i lekkości, jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo mebla. Górny blat jest prosty i pozbawiony zdobień, dzięki temu stanowi kolejną powierzchnię, którą można dodatkowo zagospodarować. 

Szuflady komody SPARTA posiadają system cichego domyku i hamulec. Zastosowane rozwiązanie sprawia, że szuflada zwalnia podczas ostatniego etapu zamykania, domykając się cicho i miękko. Aby pogodzić wizualną skromność modelu i użytkową potrzebę wygody, uchwyty to frezowane wycięcia w krawędziach szuflad (górna krawędź dolnej szuflady, dolna i górna środkowej oraz dolna krawędź górnej szuflady).

Komoda SPARTA to mebel trwały i wytrzymały. Decydują o tym przemyślane szczegóły. Po pierwsze do jej produkcji użyto drewna najwyższej jakości, które spojono w technologii mikrowczepów. Po drugie poszczególne jej elementy łączone są śrubami i wzmacniane okuciami. Tak zgrana całość służy bez najmniejszego zarzutu. Mocne nogi utrzymują mebel w miejscu, nie pozwalając na jego rozchwianie i bujanie - nawet po długim czasie. Dno szuflad wykonane zostało z solidnej płyty o niezwykłej wytrzymałości.

WYMIARY:

  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Wysokość: 81 cm

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Materiał: lite drewno bukowe
  • Dno szuflady: płyta
  • Szuflady: 3
  • Prowadnice: z systemem cichego domyku i hamulcem
  • Gwarancja: 8 lat

wybarwienia

Szerokość całkowita
120 cm
Wysokość całkowita
81 cm
Głębokość całkowita
45 cm
Materiał
Drewno bukowe
Liczba szuflad
3

16 inne produkty w tej samej kategorii: