Kategorie

Strona główna

Łóżko bukowe SPECTRUM Maxi&Long 160x220

Łóżko bukowe SPECTRUM Maxi&Long 160x220

1992,00zł
Brutto

Łóżko bukowe SPECTRUM Maxi&Long 160x220

logo

Rozmiar
Kolor drewna

Ilość

4 tyg

Łóżko bukowe SPECTRUM


Z uwielbienia do naturalnego piękna

Projektując ten mebel, łóżko 160x220 specjaliści aranżacji postawili na urok prostoty. Piękno łóżka tkwi w skromnym - chciałoby się rzec, ascetycznym – wykończeniu. Pozbawione zdobień i przepychu. Dodatkowo, dość niskie, aby wpisać się w niewielkie wnętrza, w których ma służyć wygodzie - zdobić, ale nie królować, wysuwając się na pierwszy plan. Prosta rama z płaskimi bokami i frontem. Dół wykończony mocnymi nogami, zaprojektowanymi w kształcie litery L, zachodzącej na boki i front oraz tył łóżka. Równie proste wezgłowie, raczej niższe, ale jednocześnie spokojnie pozwalające dobrać wygodną pozycję do snu i odpoczynku. Całość w nowoczesnej formie i w skandynawskim stylu. Współgra doskonale z meblami z kolekcji Skandica Spectrum.

Funkcjonalne i wygodne. Łóżko o wymiarach 160x220 zapewni olbrzymi komfort

Mimo prostoty, nie zapomniano o dopracowaniu drobnych szczegółów w służbie użyteczności. Zadbano więc o to, aby prosty mebel posiadał odpowiednie gabaryty. To niskie łóżko idealnie wpisuje się w małe wnętrza. Pod materacem umieszczono stelaż z drewnianych listew, wzmacniający konstrukcję, poprawiający sprężystość materaca i zwiększający jego żywotność. Dopracowane detale sprawiają, że korzystanie z łóżka Spectrum to czysta przyjemność. Największym atutem tego mebla jest jego wymiar. Spectrum to łóżko 160x220 cm, które stworzy idealne warunki do wygodnego snu nawet bardzo wysokim osobom. Stawiając na ten model, można pożegnać konieczność spania z podkurczonymi nogami. Długość produktu zapewnia komfort tym, którzy mierzą nawet ponad dwa metry wzrostu. Łóżko 160x220 jest uniwersalne i okaże się funkcjonalne dla każdego klienta. Mimo dużej przestrzeni użytkowej powinno bez trudu zmieścić się niemal we wszystkich pokojach i sypialniach. 

Bezsprzecznie najbardziej wytrzymałe

Ten solidny mebel przetrwa wieloletnie użytkowanie, nie dając znać o najmniejszych uszkodzeniach. Nie rozchwieje się, nie będzie skrzypieć – słowem, posłuży nieskończenie długo. Dzieje się tak za sprawą idealnych surowców o niezwykłej trwałości – litego drewna, spojonego mikrowczepami, łączonego śrubami i mocowanego dodatkowo okuciami. Solidności dodaje także piąta noga – drewniany wspornik o kształcie litery T pod łóżkiem. A kropkę nad i stanowi troska o wszystkie szczegóły. Każdy egzemplarz łóżka to dopracowany, idealnie dopieszczony mebel.

Przede wszystkim trwałość. Meble objęte są 8 letnią gwarancją

Długość całkowita: 228 cm
Długość pod materac:
220 cm
Szerokość:
szerokość materaca + 5,5 cm
Wysokość:
69 cm
Wysokość frontu:
38 cm
Grubość listew stelaża: 2 cm
Grubość desek bocznych: 2,5 cm
Grubość nóg
4 cm
Odległość od podłoża do boku łóżka 12 cm
Piąta noga: tak
Gwarancja: tak

Dostępne kolory bejc:

01 - BUK NATURALNY
sosna naturalna.jpg
02 - BUK BIAŁY
02 -white pine - biala sosna.jpg
03 - OLCHA - BUK
11-alder beech-kolor olcha-buk.jpg
04 - ORZECH
ORZECH
05 - PALISANDER
PALISANDER
06 - TEAK
TEAK
07 - DĄB
DĄB

Wysokość
69 cm
Szerokość
165,5 cm
Długość
228 cm
Gwarancja
8 lat
Materiał
Drewno bukowe

16 inne produkty w tej samej kategorii: