Kategorie

Strona główna

Łóżko bukowe SPECTRUM Maxi&Long 200x220

Łóżko bukowe SPECTRUM Maxi&Long 200x220

2231,00zł
Brutto

Łóżko bukowe SPECTRUM Maxi&Long 200x220

logo

Rozmiar
Kolor drewna

Ilość

4 tyg

Łóżko bukowe SPECTRUM


Z uwielbienia do naturalnego piękna

Projektując ten mebel, 200x220 łóżko wykonane z buku specjaliści aranżacji postawili na urok prostoty. Piękno łóżka tkwi w skromnym - chciałoby się rzec, ascetycznym – wykończeniu. Pozbawione zdobień i przepychu. Dodatkowo, dość niskie, aby wpisać się w niewielkie wnętrza, w których ma służyć wygodzie - zdobić, ale nie królować, wysuwając się na pierwszy plan. Prosta rama z płaskimi bokami i frontem. Dół wykończony mocnymi nogami, zaprojektowanymi w kształcie litery L, zachodzącej na boki i front oraz tył łóżka. Równie proste wezgłowie, raczej niższe, ale jednocześnie spokojnie pozwalające dobrać wygodną pozycję do snu i odpoczynku. Całość w nowoczesnej formie i w skandynawskim stylu. Współgra doskonale z meblami z kolekcji Skandica Spectrum.

Funkcjonalne i wygodne

To, co wpływa na funkcjonalność tego produktu, to jego obszerne gabaryty. Łóżko 200x220 zapewnia olbrzymią wręcz przestrzeń użytkową i umożliwia spokojny sen. To świetna propozycja dla tych, którzy podczas spania wiercą się i często zmieniają swoje położenie. Mebel idealnie sprawdzi się w roli małżeńskiego posłania, ale może być także wykorzystywany przez jedną osobę, stwarzając olbrzymi komfort. Łóżko o wymiarach 200x220 cm to najwyższy standard wygody. Wyrób przeznaczony jest raczej do większych pomieszczeń. Mimo prostoty, nie zapomniano o dopracowaniu drobnych szczegółów w służbie użyteczności. Zadbano więc o to, aby prosty mebel posiadał odpowiednie gabaryty. To niskie łóżko idealnie wpisuje się w małe wnętrza. Pod materacem umieszczono stelaż z drewnianych listew, wzmacniający konstrukcję, poprawiający sprężystość materaca i zwiększający jego żywotność. Dopracowane detale sprawiają, że korzystanie z łóżka Spectrum to czysta przyjemność.

Bezsprzecznie najbardziej wytrzymałe

Ten solidny mebel przetrwa wieloletnie użytkowanie, nie dając znać o najmniejszych uszkodzeniach. Nie rozchwieje się, nie będzie skrzypieć – słowem, posłuży nieskończenie długo. Dzieje się tak za sprawą idealnych surowców o niezwykłej trwałości – litego drewna, spojonego mikrowczepami, łączonego śrubami i mocowanego dodatkowo okuciami. Solidności dodaje także piąta noga – drewniany wspornik o kształcie litery T pod łóżkiem. A kropkę nad i stanowi troska o wszystkie szczegóły. Każdy egzemplarz łóżka to dopracowany, idealnie dopieszczony mebel.

Przede wszystkim trwałość. Meble objęte są 8 letnią gwarancją

Długość całkowita: 228 cm
Długość pod materac:
220 cm
Szerokość:
szerokość materaca + 5,5 cm
Wysokość:
69 cm
Wysokość frontu:
38 cm
Grubość listew stelaża: 2 cm
Grubość desek bocznych: 2,5 cm
Grubość nóg
4 cm
Odległość od podłoża do boku łóżka 12 cm
Piąta noga: tak
Gwarancja: tak

Dostępne kolory bejc:

01 - BUK NATURALNY
sosna naturalna.jpg
02 - BUK BIAŁY
02 -white pine - biala sosna.jpg
03 - OLCHA - BUK
11-alder beech-kolor olcha-buk.jpg
04 - ORZECH
ORZECH
05 - PALISANDER
PALISANDER
06 - TEAK
TEAK
07 - DĄB
DĄB

Wysokość
69 cm
Szerokość
205,5 cm
Długość
228 cm
Gwarancja
8 lat
Materiał
Drewno bukowe

16 inne produkty w tej samej kategorii: