Kategorie

Strona główna

Łóżko SPECTRUM 160x200

Łóżko SPECTRUM 160x200

1208,00zł
Brutto

Łóżko SPECTRUM 160x200

logo

Rozmiar
Kolor drewna

Ilość

4 tyg

Łóżko SPECTRUM niskie


Funkcjonalne i wygodne

Mimo prostoty, nie zapomniano o dopracowaniu drobnych szczegółów w służbie użyteczności. Zadbano więc o to, aby prosty mebel posiadał odpowiednie gabaryty. To niskie łóżko idealnie wpisuje się w małe wnętrza. Pod materacem umieszczono stelaż z drewnianych listew, wzmacniający konstrukcję, poprawiający sprężystość materaca i zwiększający jego żywotność. Dopracowane detale sprawiają, że korzystanie z łóżka Spectrum to czysta przyjemność.

Bezsprzecznie najbardziej wytrzymałe

Ten solidny mebel przetrwa wieloletnie użytkowanie, nie dając znać o najmniejszych uszkodzeniach. Nie rozchwieje się, nie będzie skrzypieć – słowem, posłuży nieskończenie długo. Dzieje się tak za sprawą idealnych surowców o niezwykłej trwałości – litego drewna, spojonego mikrowczepami, łączonego śrubami i mocowanego dodatkowo okuciami. Solidności dodaje także piąta noga – drewniany wspornik o kształcie litery T pod łóżkiem. A kropkę nad i stanowi troska o wszystkie szczegóły. Każdy egzemplarz łóżka to dopracowany, idealnie dopieszczony mebel.

W całości z naturalnych surowców

Miłość do natury odbiła się także w wyborze surowca. Łóżko powstało z drewna sosny. Meble sosnowe to synonim trwałości i naturalnego uroku drewna. Klasyczna sosna świetnie wpisuje się w charakter dopracowanych aranżacji, stanowiąc esencję uniwersalnego stylu. Do produkcji mebli sosnowych wykorzystywane jest wyłącznie drewno najwyższej klasy, dzięki temu powstają meble niezwykle wytrzymałe i wdzięczne w aranżacji.

Przede wszystkim trwałość. Meble objęte są 8 letnią gwarancją.

 

Dane techniczne:


Długość:   208 cm

Szerokość:   165,5 cm

Wysokość:   51 cm

Wysokość frontu:   25 cm

Grubość listew stelaża:   2 cm

Grubość desek bocznych:   2,5 cm

Grubość nóg:   2,5 cm

Odległość od podłoża do boku łóżka:   8 cm

Piąta noga:   TAK

Gwarancja:   8 lat

Dostępne kolory bejc: 

Długość
208 cm
Powierzchnia spania
160x200 cm
Wysokość
51 cm
Szerokość
165,5 cm
Gwarancja
8 lat
Materiał
Drewno sosnowe

10 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również: