Kategorie

Strona główna

Łóżko VESTRE Maxi&DR

Łóżko VESTRE Maxi&DR

2617,00zł
Brutto

Łóżko VESTRE Maxi & DR

logo

Rozmiar
Kolor drewna

Ilość

4 tyg

Łóżko VESTRE Maxi&DR

Niebanalny charakter uniwersalizmu.

Prosta forma łóżka Vestre to możliwość wielu aranżacji. Harmonijnie wpisuje się we wnętrza orientalne, nowoczesne i klasyczne. Pozwala zaszaleć z dodatkami, nadając sypialni indywidualny charakter. Na prostej ramie prostokąta, w jego frontowej części umocowano solidne nogi. To podwójne, drewniane elementy, dzielone pionowym prześwitem, który nadaje lekkiego charakteru. Górna krawędź nóg jest subtelnie zaoblona, nadając meblowi opływowego charakteru. Tę samą łagodność posiada zagłówek, jego górna krawędź – w nawiązaniu do nóg – jest także zaokrąglona. Pochylona pozycja umożliwia wygodny sen i odpoczynek przy książce lub przed telewizorem. Słuszne gabaryty zaś sprawiają, że mebel – obok solidności – dodaje wnętrzu poczucia bezpieczeństwa i przytulności.

Wysokie, funkcjonalne i z szufladami.

To pozornie proste łóżko kryje w sobie mnóstwo drobiazgów, których zastosowanie decyduje o jego niekwestionowanej wygodzie użytkowej. To wysoki mebel, który podczas wstawania nie wymaga ani odrobiny wysiłku – wystarczy od niechcenia zrzucić nogi na podłogę. Docenią to osoby starsze i wielbiciele leniwych poranków. O wygodzie decydują także szuflady. Łóżko posiada z każdej strony po dwie – mniejszą i większą, dając sumarycznie bardzo dużo przestrzeni do chowania pościeli i innych przedmiotów. Szuflady wyposażone są w 4 kółka każda, dzięki nim szuflada miękko jedzie po podłożu, nie wymuszając na użytkowniku wkładania żadnej siły. Dla zwiększenia komfortu, w szufladach wycięto wygodne uchwyty.

Trwałość na niezliczone lata.

O wytrzymałości decyduje zastosowany surowiec – najwyższej jakości drewno, system spojeń mikrowczepowych, wzmacniające okucia i solidne śruby. Wszystko to razem stanowi o łóżku na długie lata intensywnego użytkowania. Dodatkowo, od spodu wykorzystano wsparcie tak zwanej piątej nogi, stabilizatora drewnianego o kształcie litery T. Kolejnym elementem, który zwiększa solidność mebla jest stelaż. Drewniany, mocny i trwały, o dwóch różnych wysokościach mocowania do wyboru. Stelaż zwiększa także sprężystość materaca, poprawiając jakość snu. Perfekcyjne dopracowanie gwarantuje satysfakcję z użytkowania i wygodny, zdrowy sen.

Doskonałej jakości lite drewno.

Mebel o dopracowanym charakterze musiał powstać z doskonałych surowców. Dlatego wybrano najwyższej klasy drzewo sosnowe i bukowe. Meble sosnowe oraz bukowe to synonim trwałości i naturalnego uroku drewna. Klasyczna sosna i buk świetnie wpisują się w charakter dopracowanych aranżacji, stanowiąc esencję uniwersalnego stylu. Do produkcji mebli sosnowych/bukowych wykorzystywane jest wyłącznie drewno najwyższej klasy, dzięki temu powstają meble niezwykle wytrzymałe i wdzięczne w aranżacji.

Podczas procesu produkcji lite drewno sosny i buka cięte jest na mniejsze elementy. Ten etap pozwala wyeliminować te części drewna, na których widoczne są uszkodzenia, skazy i zbyt wyraźne sęki. Po odseparowaniu tych mniej ładnych, wybieramy tylko najpiękniejsze fragmenty drewna i ponownie je łączymy. Do tego etapu produkcji zastosowano technologię mikrowczepów, która pozwala na estetyczne, niemal niewidoczne spojenie o niezwykłej trwałości. Zastosowanej technologii zawdzięczamy także wytrzymałość – łączone w ten sposób drewno eliminuje ryzyko wykrzywiania się mebli pod wpływem czasu oraz naturalnej pracy surowca.

Tak powstają drewniane płyty o perfekcyjnej strukturze, idealnym wyglądzie i niezwykłej trwałości, gwarantującej wieloletnie użytkowanie bez śladów zniszczeń.

Lekka zmiana odcienia naturalnego drewna sosnowego/bukowego jest normalnym procesem, wynikającym z działania światła i wilgoci powietrza.

WYMIARY
Wysokość wezgłowia
86 cm
Wysokość do frontu i boków
38 cm
Długość całkowita
220 cm
Powierzchnia spania Do wyboru
Grubość desek bocznych
2,5 cm
Grubość listew stelaża
1 cm
Głębokość nóg 4 cm
Prześwit 8 cm
INFORMACJE DODATKOWE
Szuflady na pościel
TAK
Mebel do samodzielnego montażu TAK
INFORMACJE KONSTRUKCYJNE
Nogi
DREWNO

Materac w zestawie

NIE
Stelaż drewniany
TAK
Piąta noga
(na środku)
TAK
Gwarancja
8 lat
Wzory wybarwień i kolory są poglądowe i mogą nieznacznie
odbiegać od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.
Różnice nie stanowią wady i nie są podstawą do reklamacji.

DOSTĘPNE WYBARWIENIA:

WYBARWIENIE_sosnowe.jpg

Wysokość
86 cm
Szerokość
Szerokość materaca + 5,5 cm
Długość
220 cm
Powierzchnia spania
szerokość łóżka x 200 cm
Gwarancja
8 lat
Materiał
Drewno sosnowe
Informacje dodatkowe
do samodzielnego montażu

7 inne produkty w tej samej kategorii: