Kategorie

Strona główna

Łóżko VESTRE Maxi&DR 120x200

Łóżko VESTRE Maxi&DR 120x200

2905,00zł
Brutto

Łóżko VESTRE Maxi & DR 120x200

logo

Rozmiar
Kolor drewna
Stelaż

Ilość

4 tyg.

Łóżko VESTRE Maxi&DR

Niebanalny charakter uniwersalizmu.

Prosta forma łóżka Vestre to możliwość wielu aranżacji. Harmonijnie wpisuje się we wnętrza orientalne, nowoczesne i klasyczne. Pozwala zaszaleć z dodatkami, nadając sypialni indywidualny charakter. Na prostej ramie prostokąta, w jego frontowej części umocowano solidne nogi. To podwójne, drewniane elementy, dzielone pionowym prześwitem, który nadaje lekkiego charakteru. Górna krawędź nóg jest subtelnie zaoblona, nadając meblowi opływowego charakteru. Tę samą łagodność posiada zagłówek, jego górna krawędź – w nawiązaniu do nóg – jest także zaokrąglona. Pochylona pozycja umożliwia wygodny sen i odpoczynek przy książce lub przed telewizorem. Słuszne gabaryty zaś sprawiają, że mebel – obok solidności – dodaje wnętrzu poczucia bezpieczeństwa i przytulności.

Wysokie, funkcjonalne i z szufladami.

To pozornie proste łóżko kryje w sobie mnóstwo drobiazgów, których zastosowanie decyduje o jego niekwestionowanej wygodzie użytkowej. To wysoki mebel, który podczas wstawania nie wymaga ani odrobiny wysiłku – wystarczy od niechcenia zrzucić nogi na podłogę. Docenią to osoby starsze i wielbiciele leniwych poranków. O wygodzie decydują także szuflady. Łóżko posiada z każdej strony po dwie – mniejszą i większą, dając sumarycznie bardzo dużo przestrzeni do chowania pościeli i innych przedmiotów. Szuflady wyposażone są w 4 kółka każda, dzięki nim szuflada miękko jedzie po podłożu, nie wymuszając na użytkowniku wkładania żadnej siły. Dla zwiększenia komfortu, w szufladach wycięto wygodne uchwyty.

Trwałość na niezliczone lata.

O wytrzymałości decyduje zastosowany surowiec – najwyższej jakości drewno, system spojeń mikrowczepowych, wzmacniające okucia i solidne śruby. Wszystko to razem stanowi o łóżku na długie lata intensywnego użytkowania. Dodatkowo, od spodu wykorzystano wsparcie tak zwanej piątej nogi, stabilizatora drewnianego o kształcie litery T. Kolejnym elementem, który zwiększa solidność mebla jest stelaż. Drewniany, mocny i trwały, o dwóch różnych wysokościach mocowania do wyboru. Stelaż zwiększa także sprężystość materaca, poprawiając jakość snu. Perfekcyjne dopracowanie gwarantuje satysfakcję z użytkowania i wygodny, zdrowy sen.

Doskonałej jakości lite drewno.

Mebel o dopracowanym charakterze musiał powstać z doskonałych surowców. Dlatego wybrano najwyższej klasy drzewo sosnowe i bukowe. Meble sosnowe oraz bukowe to synonim trwałości i naturalnego uroku drewna. Klasyczna sosna i buk świetnie wpisują się w charakter dopracowanych aranżacji, stanowiąc esencję uniwersalnego stylu. Do produkcji mebli sosnowych/bukowych wykorzystywane jest wyłącznie drewno najwyższej klasy, dzięki temu powstają meble niezwykle wytrzymałe i wdzięczne w aranżacji.

Podczas procesu produkcji lite drewno sosny i buka cięte jest na mniejsze elementy. Ten etap pozwala wyeliminować te części drewna, na których widoczne są uszkodzenia, skazy i zbyt wyraźne sęki. Po odseparowaniu tych mniej ładnych, wybieramy tylko najpiękniejsze fragmenty drewna i ponownie je łączymy. Do tego etapu produkcji zastosowano technologię mikrowczepów, która pozwala na estetyczne, niemal niewidoczne spojenie o niezwykłej trwałości. Zastosowanej technologii zawdzięczamy także wytrzymałość – łączone w ten sposób drewno eliminuje ryzyko wykrzywiania się mebli pod wpływem czasu oraz naturalnej pracy surowca.

Tak powstają drewniane płyty o perfekcyjnej strukturze, idealnym wyglądzie i niezwykłej trwałości, gwarantującej wieloletnie użytkowanie bez śladów zniszczeń.

Lekka zmiana odcienia naturalnego drewna sosnowego/bukowego jest normalnym procesem, wynikającym z działania światła i wilgoci powietrza.

WYMIARY
Wysokość całkowita 86 cm
Szerokość całkowita wybrana szerokość + 5,5 cm
Długość całkowita 220 cm
Wysokość frontu 38 cm
Grubość desek bocznych 2,5 cm
KOLORYSTYKA
(Kliknij, aby powiększyć)

STELAŻE DO WYBORU

Stelaż niezagęszczony

(dopłata)

14 listew

Stelaż zagęszczony

(dopłata)

22 listwy

Stelaż z giętej sklejki

(dopłata)

28 listew

INFORMACJE KONSTRUKCYJNE

Łóżko w standardzie nie posiada stelaża oraz materaca

Łóżko posiada cztery wysuwane szuflady

Łóżko wykonane z litego drewna sosnowego malowanego na wybrane wybarwienie

Sposób wykończenia drewna: dwukrotne szlifowanie + bejca + 2 warstwy lakieru

Meble w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją i akcesoriami

Gwarancja 8 lat

Długość
220 cm
Powierzchnia spania
120x200 cm
Wysokość
86 cm
Szerokość
125,5 cm
Gwarancja
8 lat
Materiał
Drewno sosnowe

9 inne produkty w tej samej kategorii: