Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Gamingowe

Gamingowe krzesła obrotowe

Fotele do pracy przy biurku wciąż ewoluują, stając się jeszcze bardziej ergonomiczne i wygodne, tak aby ten czas nie odbijał się negatywnie na naszym zdrowiu. Właśnie tak powstały gamingowe krzesła obrotowe. Zaprojektowane pierwotnie dla graczy e-sportowych bardzo szybko przyjęły się w szerszym gronie użytkowników. Posiadają one bowiem profilowane oparcie, z poduszką lędźwiową oraz zagłówkiem. Szerokie wygodne profilowane siedzisko wzbogacone o regulowane podłokietniki, dzięki czemu stanowią bezpieczne oparcie podczas rozgrywki. Ponadto mamy w nich opcję regulowania wielu różnych pól jak kąta nachylenia oparcia, odsunięcia oparcia od siedziska, czy pochylenia siedziska. Dzięki temu fotel ten możemy w kilka chwil dopasować do naszych osobistych preferencji i budowy ciała, a w ten sposób zyskujemy krzesło, które będzie szyte na miarę. Nawet wiele godzin siedzenia w nim później nie spowoduje, że wstaniemy obolali. To rozwiązanie nie tylko dla graczy, ale też grafików, copywriterów czy korektorów.

Jak dobrać krzesło dla siebie?

Wybierając krzesło dla siebie, przede wszystkim powinniśmy patrzeć na jego rozmiar. Możemy wybrać najwygodniejszy model, ale jeśli będzie dla nas zbyt niski lub za wąski będziemy czuć każdym kawałkiem ciała jak bardzo źle nam się na nim siedzi. Dlatego też sprawdźmy, jaką szerokość ma siedzisko oraz oparcie, a także jak szeroko możemy rozsunąć podłokietniki. Dzięki temu dobrze nam się będzie na nim siedziało i będziemy mogli je dopasować do naszego rozmiaru. Oprócz tego powinniśmy sprawdzić także, z jakiego materiału wykonana jest tapicerka. Niektórym może zdecydowanie przeszkadzać fakt, że jest wykonana ze skóry lub jej imitacji, ponieważ nie lubią jej „śliskiej faktury”. W takim wypadku dużo lepiej będzie wybrać fotel tapicerowany materiałem. Innym elementem, który będzie miał wpływ na użytkowanie fotela, jest jego kolor. Jaskrawe, rozpraszające kolory, takie jak intensywna czerwień mogą nam zdecydowanie przeszkadzać, zwłaszcza jeśli będziemy używać fotela z zagłówkiem, który okala głowę – jego boki mogą przyciągać nasz wzrok i nas rozpraszać podczas pracy.

Fotele gamingowe – wysoka jakość od bettso.pl

W ofercie naszego sklepu prezentujemy gamingowe krzesła obrotowe różnych typów, które zaspokoją oczekiwania niejednego klienta. Dlatego też, aby tak było, podczas ich produkcji przykładana jest uwaga do najmniejszych detali i elementów, tak aby każde krzesło było wykonane perfekcyjnie. Dzięki temu mamy nie tylko pewność, że będą się prezentować idealnie, ale też, że ten ich wygląd oraz funkcjonalność będą cieszyć nowego właściciela przez długie lata, które zdecydowanie zwrócą w całości koszt poniesiony na ich zakup. Dlatego też nie zwlekaj! Już dziś kup wyjątkowy fotel gamingowy w naszym sklepie i ciesz się meblem wysokiej jakości, który pozwoli Ci na spędzanie wielu godzin przy pracy lub zabawie bez obawy o Twoje zdrowie i postawę!