Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Industrialne ławy do salonu

Industrialny styl w Twoim salonie

Przytulność wnętrz i ich funkcjonalność można osiągać w różne, czasami bardzo nieoczekiwane sposoby. Dowodem na to bez wątpienia jest bardzo popularny na świecie styl industrialny aranżacji wnętrz, nazywany też loftowym. Droga do przestrzeni przyjaznej dla użytkownika wiedzie w nim przez wykorzystanie elementów o surowym, czasami wręcz zimnym charakterze. Jak się okazuje, można jednak osiągnąć w ten sposób sprzyjający codziennemu funkcjonowaniu efekt wizualny, a także przestrzeń funkcjonalną pod każdym względem. Często wykorzystywane materiały w loftowych aranżacjach to m.in. drewno oraz metal. Do stylu tego doskonale pasują z jednej strony meble proste i minimalistyczne, z drugiej natomiast np. postarzane i stylizowane na wyposażenie sprzed kilku epok. Surowość domowych wnętrz w stylu industrialnym nie może oznaczać też z drobnych, praktycznych elementów, które pozwalają nam czuć się swobodnie i wygodniej korzystać z własnej domowej przestrzeni. W związku z tym możesz wybrać nie tylko idealnie pasujące do loftowego stylu duże komody, czy szafy, lecz też np. stolik kawowy industrialny. Już teraz możesz wybrać go z naszej oferty – sprawdź nasze propozycje i urządź wspólnie z nami swój salon!

Stoliki kawowe industrialne

Przedstawiamy naszą ofertę stolików kawowych loftowych. Dajemy Ci możliwość wyboru spośród dziesiątek modeli o różnorodnym designie, w różnorodnych kształtach i z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, abyś mógł bez problemu urządzić swój salon w stylu industrialnym. Znajdziesz u nas zarówno industrialne stoliki kawowe w stylu retro, wykonane z postarzanego drewna, jak też modele minimalistyczne, do których wykonania użyto metalowych stelaży oraz szkła hartowanego. Jeśli chcesz postawić na jeszcze większą funkcjonalność tego rodzaju mebla, możesz wybrać wyposażenie z dodatkową przestrzenią do przechowywania w formie praktycznej i pojemnej szuflady. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, cel naszej oferty i produktów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, jest jeden – mają one pomóc stworzyć Ci przestrzeń przyjazną dla domowników i poczuć się swobodnie w Twoim wymarzonym salonie. Przy eleganckim stoliku kawowym industrialnym spędzisz czas podczas wieczornego wypoczynku, jak też zaprosisz gości do swojego reprezentacyjnego salonu na filiżankę kawy bądź herbaty. Jeśli potrzebujesz większej ilości stolików np. ze względu na dużą powierzchnię salonu, polecamy wybór jednego z naszych zestawów stolików. Zachęcamy ponadto do kontaktu z naszymi specjalistami, gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy lub pytania podczas zakupów.

Jesteś miłośnikiem surowości stylu industrialnego. Wybierz wyjątkowe stoliki kawowe loftowe z ofert meblowego sklepu internetowego Bettso! Przekonaj się, że warto wspólnie z nami stworzyć swoją wymarzoną domową przestrzeń!