Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

BALI

Zestaw mebli Bali

Meble systemowe do salonu - Kolekcja BALI

Dla miłośników masywnych, figuralnych mebli skrzyniowych w modnym dekorze dębu evoke z domieszką grafitu. Meble przeznaczone do salonu w domu lub mieszkaniu. Systemowa (modułowa) koncepcja kolekcji, pozwala na szeroką aranżację i możliwość jej uzupełnienia w późniejszym czasie. Wykorzystać można każdą z 9 brył kolekcji na którą sklada się ława, komoda, dwa rodzaje witryny, dwa rozmiary szafki RTV, dwuczęściowa garderoba z lustrem i, jako uzupełnienie, półka do zawieszenia. 

Kolekcję BALI cechuje dbałość o wykończenia, najlepszej jakości materiały, zawiasy drzwi uchylnych i prowadnice szuflad z cichym domykiem, unikatowa estetyka, mat- pasujący do typowych i nietypowych, loftowych wnętrz.

Klasyczna bryłowatość skrzyniowa odmieni nastrój salonu, geometryczne kształty wzmocnione wizualnie szkłem witryn wyeksponują zawartość czy to w postaci serwisów, zbiorów szkła, czy też książek. Zawieszana półka w zależności od miejsca i wysokości dopełni akcentami wystrój salonu przez drobiazgi, trofea lub kwiaty.

Witryny wysokie można dublować zabudowując nawet całą ścianę. Witryny dodają szyku i blasku matowej fakturze dekoru dębu evoke. Dostępna witryna niższa jest z kolei szeroka na 130 cm. I jak wszystkie meble w kolekcji BALI stoi na bokach będących modnymi obecnie "nogami" na rynku.

Wielkość telewizora zdeterminuje wybór długości stolika RTV,  a grafitowe wykończenie półki przykuje wzrok uwypuklając lub maskując postawiony sprzęt.

Komoda wpasuje się wszędzie zarówno jako pojedynczy mebel na całej  ścianie lub jako element zabudowy meblościanki łamiąc jej linię.

Ława zapełni miejsce centralne dając oparcie i pretekst dla siedzisk  dowolnego rodzaju. Skrzyniowy design z dwoma szufladami u dołu i grafitowym blatem nad nimi o głębokości 62 cm w innowacyjny sposób wykorzystuje ten element.

Ciekawym uzupełnieniem salonu dla otwartych przestrzeni, zwłaszcza z bezpośrednim wejściem z zewnątrz jest dwuczęściowa garderoba składająca się z szafki na buty/ szale/ czapki lub akcesoria z panelem wieszaków z półeczką w graficie i niezbędnym dla tego mebla lustrem. Oczywiście garderoba taka przez swoją prostą elegancje znakomicie może być zakupiona bez całego kompletu lub dokupiona ostatnia do kompletu.

Meble dostosowane rozmiarowo do dowolnych pomieszczeń o max  163 cm długości (szafka ERTV163  i komoda EK163), max  do 194 cm wysokości (witryna EWT63) przy stałej głębokości kolekcji 39 cm (poza ławą).  Listwa wykończeniowa z MDF, płyta laminowana o grubości 16 mm, obrzeża ABS 0,5 mm. Grafitowe wstawki/półki w każdej bryle kolekcji.

Meble do samodzielnego złożenia z instrukcją i akcesoriami do montażu.

Dla ułatwienia decyzji proponujemy raty przez internet bez wychodzenia z domu, zakup zestawu lub pojedynczych mebli, z darmową dostawą przy odpowiednim zamówieniu lub w okresie promocji.