Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

JORGEN

Czym charakteryzuje się styl skandynawski?

Jednym z najpopularniejszych stylów aranżacji wnętrz w ciągu ostatnich kilku lat jest zdecydowanie styl skandynawski. Czym się charakteryzuje i czemu zawdzięcza swoją popularność? Przede wszystkim możemy mówić o kilku podstawowych cechach, które cechują praktycznie każde wnętrze urządzone w ten sposób. Ideą stylu skandynawskiego jest ukazanie silnego związku użytkownika z naturą. Osiąga się to zarówno barwami, jak i formami wyposażenia. Kolorystycznie królują biele, szarości, czy też automatycznie kojarząca się z roślinnością zieleń. Pod względem materiałów idealnie sprawdza się w tej kwestii drewno – jak bowiem znaleźć materiał, który będzie od niego naturalniejszy?

W zakresie doboru mebli i innego wyposażenia najważniejsza jest ergonomia i funkcjonalność. Z tego powodu w skandynawskim wnętrzu z pewnością znajdziesz przede wszystkim meble proste, o dość klasycznych kształtach. Całość efektu podbijana jest surowymi dodatkami, czy też naturalnymi tkaninami stosowanymi jako dekoracje. Jesteś miłośnikiem minimalizmu, prostoty i funkcjonalności stylu skandynawskiego? Sklep internetowy Bettso ma coś idealnego również do Twojego domu lub mieszkania – zobacz już teraz dostępne w naszej ofercie meble do salonu Jorgen!

Meble systemowe Jorgen

Jorgen to kolekcja minimalistycznych mebli, dedykowana do nowoczesnych, ciepłych pomieszczeń urządzanych w styku skandynawskim . Skandica Jorgen to doskonałe połączenie litego drewna dębowego z nowoczesnymi dekorami. Produkty z tej kolekcji występują w trzech wariantach kolorystyki korpusów: żywej zieleni, modnej szarości, dekorze złotego dębu. Wszystkie meble Jorgen opierają się na litych, grubych nogach dębowych zamocowanych w specjalnie zaprojektowanych metalowych gniazdach. Wszystkie wymienione wyżej cechy idealnie współgrają zatem z tym, o czym mówiliśmy na samym początku, czyli kwintesencją tego, czy jest skandynawski styl aranżacji wnętrz.

Meble Jorgen to również korzystny wybór pod względem funkcjonalnym, o czym również nie można zapomnieć, stawiając w swoim domu na aranżacje skandynawskie. Możesz wybrać bowiem komody, szafki RTV, czy też stoliki kawowe. Wybierając meble do salonu Jorgen, możesz więc zakupić tak naprawdę wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania codziennych czynności w swoim salonie. Mimo oczywistego minimalizmu w swojej budowie oraz prezencji, meble z tej kolekcji pozwolą Ci zarówno wypocząć w swoim salonie, obejrzeć ulubiony film w telewizji, jak też przyjmować w nim gości. Taka wielofunkcyjność jest dokładnie tym, z czym zgodna jest idea aranżacji w stylu skandynawskim!

Sklep internetowy Bettso dla każdego mieszkania lub domu

Oferta mebli systemowych Jorgen po raz kolejny udowadnia, że z nami urządzisz się niezależnie od swojego gustu, preferencji, czy stylu, jaki wybrałeś dla danego wnętrza. Również styl skandynawski nie jest dla nas czymś obcym i możesz pod tym względem liczyć na naszą kompleksową ofertę wysokiej jakości mebli. W opisach produktów znajdziesz wymiary poszczególnych komponentów oraz inne informacje techniczne, które mogą okazać się przydatne przed zakupem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecamy kontakt z nami, a postaramy się pomóc. Zapraszamy serdecznie na zakupy – poznaj już teraz meble Jorgen dostępne w sklepie internetowym Bettso!

Kolekcja mebli do salonu Jorgen