Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Szezlongi do salonu

Szezlong – co to takiego?

Obecnie najpopularniejszymi meblami wypoczynkowymi, jakie możemy znaleźć w naszych domowych salonach, są przede wszystkim kanapy oraz fotele. Mają one na celu zapewnić nam miejsce, gdzie będziemy mogli usiąść z książką w ręku, czy filiżanką herbaty i delektować się domowymi chwilami z najbliższymi. Meblem wypoczynkowym bardzo popularnym przed wiekami, zyskującym w nowoczesnych aranżacjach zupełnie nowe oblicze, który warto wziąć pod uwagę, jest szezlong. Jeśli nazwa ta nic Ci nie mówi, tym bardziej powinieneś zainteresować się tym wyposażeniem, aby przekonać się, że z powodzeniem mogłoby ono zagościć również w Twoim domu bądź mieszkaniu. 

Szezlong wywodzi się z Francji, a szczyty popularności zdobywał w XVIII i XIX wieku.  Jego nazwę dosłownie możemy przetłumaczyć jako „długie krzesło”. Wizualnie doskonale oddaje to budowę szezlongu. Rzeczywiście można opisać go bowiem jako przedłużone krzesło, z wydłużonym zagłówkiem oraz miejscem na stopy. W praktyce szezlong pozwala na wypoczynek w pozycji półsiedzącej. Trudno zatem wyobrazić sobie wygodniejsze wyposażenie, gdy lubisz zdrzemnąć się po powrocie do domu, czy relaksować się przy książce bądź gazecie. Dzięki miękkiej i estetycznej tapicerce szezlong będzie natomiast gwarantem jeszcze wygodniejszego wypoczynku oraz tego, że Twoje wnętrze domowe zyska kolejny gustowny element wyposażenia. Chcesz przekonać się, jak wyglądają nowoczesne tapicerowane szezlongi i czy jest to mebel, który sprawdzi się również u Ciebie? Jak zawsze podczas wyposażania domowych wnętrz możesz liczyć na ofertę meblowego sklepu internetowego Bettso – zapraszamy!

Tapicerowane szezlongi

Poznaj już teraz wyjątkowe meble do Twojego salonu, czyli tapicerowane szezlongi. To prawdziwa gratka zarówno dla miłośników nietypowych rozwiązań we wnętrzach, jak też osób, chcących, aby ich domowa przestrzeń była jak najbardziej komfortowa i pozwalała maksymalnie zrelaksować się i odpocząć. Oferujemy modele w różnych kształtach i wymiarach. Masz możliwość personalizacji swojego tapicerowanego szezlongu, wybierając kolor i rodzaj materiału, jaki mamy zastosować na pokryciu. Możesz zdecydować się zarówno na wersję w całości pokrytą tapicerką, jak też z wyeksponowanym eleganckim drewnianym stelażem. Tapicerowane szezlongi zyskują coraz większą popularność i są chętnie wykorzystywane zarówno w klasycznych salonach, jak też aranżacjach nowoczesnych, wyróżniających się formą i designem. Aby Twój wypoczynek na wymarzonym tapicerowanym szezlongu był jeszcze przyjemniejszy i bardziej kojący, w naszych produktach stosujemy m.in. sprężyny faliste, co pozwala lepiej dopasować się meblowi do Twojego ciała oraz zapewnia mu wytrzymałość przez długi czas. Poznaj to oraz wiele innych nietypowych, nowoczesnych, kreatywnych rozwiązań do domowych wnętrz w internetowym sklepie meblowym Bettso!