Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Zestawy ogrodowe z narożnikiem

Zestawy mebli ogrodowych z narożnikiem

Narożnik, sofa narożna, szafa rogowa czy rogówka. Nie ważne jak to nazywasz! W swojej ofercie posiadamy bowiem zestawy mebli ogrodowych z narożnikiem, które idealnie spełnią twoje oczekiwania. Wśród nich znajdziesz zarówno zestawy z narożnikiem z opcją prawostronną, jak i lewostronną, dzięki czemu będziesz mógł łatwo dopasować zestaw do swoich potrzeb. W ten sposób zaaranżujesz swoją przestrzeń, jak tylko będziesz chciał. W skład naszych zestawów oprócz sofy narożnej wchodzą także pufy, fotele oraz stoliki kawowe. Nasze zestawy występują w różnych stylach oraz kolorach, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie ci dopasować zestaw mebli ogrodowych z narożnikiem do swojej wizji. Nasze meble doskonale sprawdzają się także jako zestawy mebli tarasowych oraz meble balkonowe. Dlatego też nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów wybrany przez siebie komplet mebli a my dostarczymy go wprost do twojego domu!

Zestawy ogrodowe z narożnikiem

Kupując nasze zestawy ogrodowe z narożnikiem, możesz mieć pewność, że kupujesz meble ogrodowe najwyższej klasy. Wykonane są one bowiem z odpornego technorattanu oraz aluminium, dzięki czemu niestraszne są im warunki atmosferyczne takie jak słońce, deszcz, śnieg czy mróz! W przypadku silnego zabrudzenia wystarczy je przemyć wodą z delikatnym środkiem myjącym, a następnie spłukać – w ten sposób nasze meble przez służą przez długie lata, wciąż wyglądając jak nowe! Każdy zestaw wyposażony jest także w miękki, wygodne poduszki z gąbki tapicerskiej, które równie łatwo utrzymać w czystości, ponieważ nadają się do prania. Należy jedynie pamiętać, by chronić je przed obfitymi deszczami oraz zalegającym śniegiem. Materiału użyte do produkcji mebli gwarantują również lekkość, a jednocześnie stabilność mebli. Dlatego też możemy usiąść na nich wygodnie i cieszyć się chwilą relaksu, która wprowadzi nas w błogi nastrój.

Zestaw na taras z narożnikiem

Taras jest przedłużeniem domu. To jeszcze nie ogród, ale już nie salon. Dzięki temu możemy tam zorganizować dodatkową przestrzeń, która będzie cieszyć nas takimi samymi przyjemnościami jak przebywanie w ogrodzie, jednocześnie wciąż mając nad głową zadaszenie. Niezależnie więc od tego, czy nasz taras jest otwarty na ogród, czy posiada oszklone ściany i tak możemy na nim ustawić zestaw na taras z narożnikiem. Taki zestaw wypoczynkowy pozwoli zorganizować przestrzeń, w której można spokojnie odpocząć, zorganizować spotkanie z przyjaciółmi czy w gronie najbliższej rodziny. Zestawy na taras z narożnikiem oprócz sofy narożnej posiadają również fotele, pufy oraz stolik kawowy. W ten sposób nasza przestrzeń nabierze bardzo ekskluzywnego i jednocześnie wygodnego charakteru. Dlatego też nie zastanawiaj się dłużej! Już dziś wybierz wymarzony zestaw mebli ogrodowych od Bettso i ciesz się przez długie lata idealnie skomponowanym pod twoje potrzeby miejscem do wypoczynku. Zamów w naszym sklepie internetowym a my dostarczymy nasze meble wprost pod twoje drzwi!