Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 209,00zł - 1229,00zł

Styl

Styl

Typ lampy

Typ lampy

Średnica

Średnica

Źródło światła

Źródło światła

Model żarówki

Model żarówki

Barwa światła

Barwa światła

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Aktywne filtry

Kinkiety

Kinkiety, w odróżnieniu od lamp sufitowych, montuje się zwykle na górnych partiach ścian. Chociaż jest to rozwiązanie szczególnie popularne w wypadku łazienek. Nowoczesne rozwiązania aranżacyjne jednak, bardzo często zawierają w sobie oświetlenie tego typu. Jeśli zatem interesują nas stylowe lampy, kinkiet okaże się często bardzo dobrym pomysłem. 

Kinkiety dla różnych pomieszczeń

Bardzo modnym rozwiązaniem jest chociażby kinkiet z abażurem. W ofercie BETTSO, Klienci spotkają się z bardzo szeroką gamą kinkietów. Wiele modeli, to idealnie skrojone oświetlenie dla wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, natomiast dostępne są też takie, które posiadają stylową żarówkę dekoracyjną, charakterystyczną dla stylu loftowego oraz industrialnego. 

Jeśli interesują nas kinkiety do salonu lub sypialni, warto dobrać je do aranżacji naszego wnętrza, aby nie były one elementem niepasującym do całej kompozycji. Najlepiej zwrócić uwagę na detale i dodatki w naszych pomieszczeniach. Będzie to optymalne rozwiązanie, w wypadku bardziej eklektycznych salonów, gdzie założeniem jest łączenie dwóch lub kilku stylów ze sobą. 

Warto pamiętać, że możliwości jest tutaj naprawdę sporo, a klasyczny kinkiet łazienkowy nie jest jedynym rozwiązaniem, jakie mamy do wyboru. Jako, że oferta jest bardzo szeroka, wszystko zależy od naszego gustu i oczekiwań względem produktu.