Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 112,00zł - 17190,00zł

Styl

Styl

Typ lampy

Typ lampy

Wysokość zawieszenia

Wysokość zawieszenia

Średnica

Średnica

Źródło światła

Źródło światła

Model żarówki

Model żarówki

Barwa światła

Barwa światła

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Aktywne filtry

Wiszące

Jeśli interesuje nas odpowiednia lampa, wiszące będą najlepszym rozwiązaniem dla każdego wnętrza. Te najczęściej, są głównym źródłem oświetlenia. Możemy je zamontować w wybranym miejscu na suficie, po czym oświetlą one konkretną powierzchnię. Instalacja lampy jest w głównej mierze zależna od finalnie pełnionej przez nią funkcji, a także od strefy, która ma być doświetlona. Znana jest niepisana zasada, która mówi o posiadaniu jednej lampy wiszącej na pomieszczenie. Do niedawna, rzadkością były sytuacje, kiedy to w jednym pokoju znajdowało się więcej, niż jedno wiszące oświetlenie. Aktualne trendy aranżacji wnętrz, bardzo często łamią tę zasadę, a większa liczba lamp staje się czymś naturalnym. 

Nowoczesne lampy wiszące do salonu

Coraz częściej spotykamy się z wnętrzami nowoczesnymi, a to nie tylko minimalistyczne i modernistyczne meble, ale również pomieszczenia, które zostały odpowiednio przemyślane i zaaranżowane. 

Oświetlenie sufitowe jest bardzo ważnym punktem wystroju, gdyż przekłada się ono na nastrój, jaki panuje wewnątrz. Poszukując najlepszej lampy wiszącej do salonu, powinniśmy mieć na uwadze rozmieszczenie oświetlenia w salonie, dostosowanie jej stylu, a przy tym też natężenia światła.

Obecnie, ogromną popularnością cieszą się lampy wiszące o nieco bardziej surowej stylistyce, które zostały wykonane z konstrukcji metalowych, a ich design jest raczej oszczędny. To chociażby wzory geometryczne, czy też wiszące żarówki na kablu bądź obręcze LED - inspiracji, pomysłów i rozwiązań jest naprawdę wiele, a sporo z nich można znaleźć w naszej ofercie.

Klasyczne lampy kuchenne oraz do wszystkich innych pomieszczeń

Wcale nie jest powiedziane, że jedyną możliwością są rozwiązanie nowoczesne, gdyż spora część osób, bardzo chętnie decyduje się też na znacznie bardziej klasyczną stylistykę wnętrz. Ta jak się okazuje, wcale nie musi być nudna i bez charakteru. Kluczem jest jednak to, aby dokonać tutaj odpowiedniego wyboru modelu lampy.

W wypadku klasycznych lamp wiszących, spotkamy się z różnymi kształtami, natomiast najwięcej skojarzeń z tą stylistyką, budzą te z abażurem bądź kloszem. Najlepiej, kiedy materiał wykonania samej lampy, dopasowany jest zarówno do mebli, jak i do stylistyki całego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy interesują nas lampy wiszące do kuchni, czy też do salonu, często pojawiającymi się połączeniami będą drewno i metal, materiały naturalne, szkło, czy też papier oraz różnego rodzaju tkaniny.

Bez względu na to, jakiego typu lampy wiszącej poszukujemy, a także jaki posiadamy gust, w naszej ofercie z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie. Posiadamy bardzo szeroki wybór modeli lamp, a ich stylistyka jest wyjątkowo różnorodna, przez co łatwo wpisuje się w oczekiwania szerokiej grupy klientów.