Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 19,00zł - 99,00zł

Styl

Styl

Typ lampy

Typ lampy

Średnica

Średnica

Źródło światła

Źródło światła

Model żarówki

Model żarówki

Barwa światła

Barwa światła

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Aktywne filtry

Żarówki

Ostatnimi czasy, popularnym rozwiązaniem w wypadku oświetlenia zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu, zaczęły być tzw. żarówki ozdobne lub też dekoracyjne. Zdaniem projektantów wnętrz, potrafią one doskonale podkreślić charakter pomieszczenia. 

Żarówki - nie tylko dodatek

Dostępne w naszej ofercie żarówki Edisona, zostały zaprojektowane na wzór pierwszych żarówek z bardzo charakterystycznymi zwojami wewnątrz szklanej kopuły. Dzięki nim, uzyskuje się naprawdę wyjątkowy efekt wizualny, a w połączeniu z odpowiednimi lampami, tworzą ciekawe kompozycje, pasujące do różnych stylizacji. Ponadto, bardzo popularnym rozwiązaniem jest wieszanie tego typu żarówek LED na samym kablu. Na ogół, przyjmuje się, że są one doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu loftowym oraz industrialnym. Z drugiej strony, nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby wykorzystać je w domach i mieszkaniach oraz ogrodach, które cechują się eklektycznym charakterem wystroju.

Naszym klientom oferujemy różne rodzaje żarówek, dlatego nie będzie problemu z tym, aby wybrać taki model, który będzie dedykowany do posiadanego typu lamp. Szczegółowe informacje dotyczące każdej żarówki ozdobnej oraz ich specyfikację, można znaleźć w opisach konkretnych produktów.