Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 264,00zł - 815,00zł

Kolor

Kolor

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Aktywne filtry

Komody do pokoju dziecka

Komody dla dziecka

Dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Zwykle obowiązuje tam zupełnie inny wystrój niż w całej reszcie domu. Mały lokator chce mieć przestrzeń, urządzoną według jego własnych potrzeb. Dlatego meble dziecięce są oryginalne i kolorowe. Oczywiście pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dziecko musi mieć przestrzeń do przechowywania swoich zabawek, akcesoriów czy ubrań. W tym celu do pokoju dziecięcego przydadzą się pojemne komody.

Jest to niezwykle funkcjonalny rodzaj mebla, który powinien znaleźć się w każdej sypialni dziecięcej. Dzięki niewielkiej wysokości blatu można wykorzystać ją do ekspozycji różnego typu drobiazgów w postaci zdjęć, zabawek czy książek. Z kolei wewnątrz komody można przechowywać ubrania, bieliznę czy inne przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu łatwiej będzie zachować porządek w pokoju. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komód dla dzieci! Wykonane w różnej stylistyce, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Gwarantujemy nie tylko najmodniejsze propozycje, ale także takie, które są ponadczasowe. Komody dziecięce w rewelacyjny sposób ozdobią wnętrza, w których na co dzień bawią się, uczą oraz wypoczywają. Pomogą także stworzyć przytulny klimat.

Funkcjonalne komody dziecięce

Meble nie mogą zabierać zbyt wiele przestrzeni pokoju dziecięcego i powinny być odporne na wszelkie zniszczenia mechaniczne. Dlatego ważne jest nie tylko odpowiednie dobranie surowca, ale i solidne wykonanie. Nasz produkty spełniają oba te warunki.

Ostatnia ważna rzecz to estetyka. Warto, aby komoda pasowała do innych mebli w pokoju. Ułatwiamy to Państwu, oferując meble do pokoju dziecięcego w kilku wersjach kolorystycznych i z wieloma wzorami, naniesionymi na frontowe powierzchnie.

Najlepsze propozycje komód do pokoju dziecka

Jeśli zastanawiasz się, czy do pokoju dziecięcego wstawić właśnie taki przedmiot codziennego użytku i masz wątpliwości, przejrzyj dostępne modele! Wszystkie komody dziecięce są solidnie wykonane, mają prostą formę i z pewnością będą się wyróżniać pośród innych elementów wyposażenia. Docenisz nie tylko ich walory estetyczne, ale i praktyczne. Chcesz, aby meble były dopasowane do Twoich potrzeb? Taka oferta jest tylko w naszym salonie online!

Komody do pokoju młodzieżowego

W ofercie mamy również duży wybór mebli przeznaczonych do sypialni młodzieżowej. Pokój takiego dziecka nie jest wyłącznie miejscem do nauki i wypoczynku, pełni też funkcję azylu. Dekorując przestrzeń dla dorastającej pociechy, warto postawić na nowoczesne komody młodzieżowe, utrzymane w stylu minimalistycznym i jasnej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują pozycje z połyskliwymi frontami, które prezentują się niezwykle świeżo. Dobrym pomysłem dla młodzieży szkolnej będą również modele z fornirem imitującym naturalne słoje drewna. Wszystkie produkty dostępne są w kilku rozmiarach, przez co łatwiej je dobrać pod kątem miejsca dostępnego w pomieszczeniu.