Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka do pokoju dziecięcego

Łóżka do pokoju dziecięcego z szufladami

Sypialnie zajmowane przez najmłodszych, zdecydowanie różnią się od tych dla dorosłych. W takich pomieszczeniach liczy się każdy skrawek miejsca, tak by maluchy mogły się w nich swobodnie bawić. Bardzo łatwo też doprowadzić w nich do nieporządku. Z tego powodu oferujemy łóżka do pokoju dziecięcego z szufladami. To bardzo praktyczne meble, które nie zajmują zbyt wiele powierzchni. Złożone nadają się idealnie dla jednego dziecka, posiadają jednak szereg dodatkowych funkcji. Najważniejsza z nich to właśnie szuflady, w których z powodzeniem można schować pościel, kołdry i inne rzeczy, które aktualnie nie są używane. Pomoże to utrzymać w pokoju dziecka większy porządek. Jeżeli w trakcie dnia kołdra i pościel zostają na łóżku, szuflada równie dobrze może służyć jako miejsce, w którym dziecko będzie przechowywało zabawki lub inne ważne dla siebie przedmioty. Nasze łóżka do pokoju dziecięcego z szufladami wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak wytrzymałe płyty laminowane. Ich obrzeża są zabezpieczone tworzywem ABS, które uodparnia je na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz również pasujące do łóżek materace, które możesz domówić za dodatkową opłatą. 

Łóżka do pokoju dziecięcego dwuosobowe wysuwane

Masz więcej niż jedną pociechę, ale niezbyt duży metraż? A może do Twojego dziecka często wpadają koledzy lub koleżanki na nocowanie. Właśnie na takie okoliczności oferujemy łóżka do pokoju dziecięcego dwuosobowe wysuwane. W normalnych warunkach pełnią funkcję jednoosobowego, wąskiego łóżka i nie zajmują dużo miejsca, ale w każdej chwili możesz wysunąć ich dolną część. W ten sposób zwiększysz ich powierzchnie dwukrotnie i zyskasz wygodne, pełnoprawne miejsce do spania. Znajomi Twojego dziecka będą zachwyceni. Rozłożenie i złożenie łóżka do pokoju dziecięcego wysuwanego, nie przysporzy Ci żadnych kłopotów i pójdzie bardzo szybko oraz sprawnie. Postaw na wygodę oraz praktyczność i sprawdź naszą korzystną ofertę!

Łóżka do pokoju dziecięcego z barierką

Chcesz dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo swoich małych pociech? W naszej ofercie znajdziesz łóżka dziecięce, które idealnie sprawdza się w tej roli. Dzięki nim odpowiednio zabezpieczysz maluchy i będziesz mieć pewność, że nie zrobią sobie nic podczas snu. Chodzi o dostępne w naszym asortymencie łóżka do pokoju dziecięcego z barierką. Wybierając je, możesz być pewna, że nawet wiercące się szkraby nie spadną z materaca. Barierki są odpowiednio wyprofilowane i mają zaokrąglone krawędzie, dlatego same w sobie nie stanowią żadnego zagrożenia. Posiadamy wiele różnych modeli łóżek, dlatego z pewnością znajdziesz takie, które spodoba się zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku. Połącz wygodę z bezpieczeństwem i skorzystaj z naszej świetnej oferty jeszcze dziś!