Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Salon

salon-meblesystemowe.jpg salon-meboscianki.jpg salon-komody.jpg salon-lawystoliki.jpg
salon-szafkirtv.jpg salon-polki.jpg salon-witryny.jpg salon-regaly.jpg


Nowoczesne meble do salonu

Salon (czyli, innymi słowy pokój gościnny, duży pokój albo też pokój dzienny) jest tym pomieszczeniem w każdym domu, w który spędzamy najwięcej czasu. W nim bowiem przyjmuje się przybyłych gości, w nim też przesiaduje się z rodziną. Powinno być to zatem wnętrze umeblowane idealnie oraz z wielką dbałością o każdy szczegół. Na szczęście w naszej ofercie kupujący znajdą wszystko to, co do salonu potrzebne. Wybrane w naszym sklepie meble do pokoju dziennego pozwolą na jego aranżację według aktualnych trendów wnętrzarskich.

Wśród ogromnej ilości modnych  mebli do salonu  każdy wybierze coś dla siebie. Są tutaj bowiem zarówno pełne ciepła i przytulności meble reprezentujące modny ostatnimi styl vintage i retro, jak i te bardzo nowoczesne, wpisujące się świetnie w styl loftowy czy też minimalistyczny. Z nami każdy urządzi swój salon tak, że stanie się on oazą wyjątkowości, designu i piękna!

Meble do pokoju dziennego w sklepie Bettso

Meble w salonie mogą pełnić różnorodne funkcje. Stylowe ławy i stoliki kawowe pomogą w odpoczynku, natomiast pojemne komody pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Witryny będą pełniły przede wszystkim funkcję dekoracyjną, a szafki RTV pozwolą na ciekawą aranżację odbiornika telewizyjnego. Dostępne w ofercie meblościanki zadecydują o stylistyce całego wnętrza, natomiast dzięki meblom tapicerowanym (wśród których wymienić warto fotele, sofy, narożniki, pufy i komplety) w salonie zapanuje przytulna i rodzinna atmosfera. Warto stworzyć z nami swoją przestrzeń!