Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble systemowe Sky

Eleganckie, drewniane motywy są często wykorzystywane do stworzenia przytulnego, pełnego ciepła wnętrza. Dla tych z Państwa, którzy pragną stworzyć w salonie spokojną przestrzeń, która będzie idealna dla relaksu, meble systemowe Sky będą świetnym wyborem. Prezentowany komplet mebli stylem wykonania, jak i barwą, odwołuje się do klasycznego, a także rustykalnego wzornictwa. Dzięki temu odnajdą się zarówno w tradycyjnej stylistyce wnętrza, jak i w wystroju kolonialnym. Dostępne w dwóch kolorach – Dąb Riviera i Country Szary – doskonale wkomponują się w pomieszczenia, których kolory ścian są nieco chłodniejsze.
Trwałość mebli systemowych Sky jest zapewniona, dzięki wykorzystaniu przy produkcji wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy, że proponowane przez sklep Bettso meble będą trwałe i funkcjonalne – tym samym stanowią atrakcyjne wyposażenie salonu na lata.

sky

Idealne rozwiązanie do pomieszczeń urządzonych w stylu vintage, prowansalskim, klasycznym czy też kolonialnym – meble systemowe SKY to rozwiązanie, które pokochali Polacy. Projektanci pracowali nad nimi długo, lecz ich wysiłki zostały nagrodzone. W rezultacie bowiem powstał system, które jest idealny niczym skrojona na miarę sukienka.

Ława, rodzinny stół rozkładany, szafka RTV, witryna, szafa i komoda, a wszystko to wykonane solidnie, z wielką dbałością o detale. Wszak meble kupuje się na wiele lat, muszą one nawet po długotrwałym użytkowaniu wyglądać dokładnie tak, jak w dniu zakupu. Wspomnieć warto, iż istnieje możliwość zamontowania w witrynie nowoczesnego podświetlenia LED, dającego niezwykłe efekty wizualne. Wersje kolorystyczne do wyboru to zaś dąb riviera oraz country szary.  Oto komplet idealny, piękny i ponadprzeciętnie funkcjonalny – oto on!