Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble systemowe do salonu

kolekcja STone

Kolekcja mebli Stone, to propozycja umeblowania salonu w nietuzinkowy i bardzo praktyczny sposób. Meble wyróżniają się odważnym, ale i bardzo dobrze przemyślanym designem. Czarna, stelażowa podstawa w połączeniu z dwoma kolorami dekorów i skórzanym uchwytami, czyni meble z kolekcji Stone, niezwykle oryginalnymi. Dzięki swej prostej, a jednocześnie designerskiej formie, doskonale sprawdzą się w loftowych, rustykalnych i nowoczesnych aranżacjach. Niewątpliwym atutem tej kolekcji, jest solidność i funkcjonalność. Meble zapewniają sporo miejsca do przechowywania, dzięki dostępności głębokich szuflad i szafek. 

Stylowy salon z kolekcją mebli Stone! 

Na kolekcję mebli Stone, składają się elementy tworzące spójną całość i zapewniające praktyczne umeblowanie salonu. W jej ofercie znajdziemy komody dostępne w dwóch różnych rozmiarach, witryny również w dwóch opcjach gabarytowych, szafkę pod RTV oraz stolik kawowy, a także półkę wiszącą. Dzięki dostępności mebli w różnych rozmiarach, kolekcja ta umożliwia stworzenie przytulnej aranżacji na miarę własnych potrzeb i w zależności od wielkości pomieszczenia. 

Komody z kolekcji Stone, oferują szafkę otwieraną oraz kilka praktycznych szuflad. Do wyboru mamy komodę o wymiarach 89x153 cm, z pojemną szafką dwudrzwiową oraz czterema szufladami. Druga propozycja to nieco mniejsza komoda, czyli o wymiarach 89x103 cm, która z kolei składa się z węższej szafki jedno-drzwiowej i również czterech szuflad. Jeśli chodzi o szafki z witrynami, to kolejne bardzo pojemne meble z tej kolekcji. W tej kategorii ponownie znajdziemy dwie propozycję różniące się rozmiarem, tak by każdy mógł wybrać odpowiednią do swojego wnętrza. Jedna z szafek z witryną jest stosunkowo nie wysoka, zaś szeroka, jej właściwe wymiary to 133x93 cm. Druga z kolei jest wysoka, ale znacznie węższa, zatem sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Jej właściwe wymiary to 197x53 cm. 

Nieodzownym elementem każdego salonu okazuje się być szafka pod RTV, dlatego również nie mogło jej zabraknąć w kolekcji mebli Stone. Szafka w tym typie, z uwagi na jej przeznaczenie jest nie wysoka, natomiast dość szeroka, by zmieścić nawet duży sprzęt. Szafka RTV Stone ma wymiary 54x153 cm. Posiada ona dwie szafki po bokach, szufladę i otwartą półkę, co czyni ją niezwykle funkcjonalną. Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia salonu jest ława, która w tym przypadku ponownie wyróżnia się dużą praktycznością, a wszytko dzięki oferowanemu miejsc do przechowywania: pojemnej szufladzie i otwartej półce. Propozycją dopełnienia wnętrza, które może stanowić miejsce na książki lub drobne przedmioty jest wisząca, czarna półka o stylowych mocowaniach ze skóry.