Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka bukowe 140x200

W asortymencie naszego sklepu Bettso.pl znaleźć można piękne i funkcjonalne łóżka bukowe o wymiarach 140x200 cm. Proponujemy modele od renomowanego, doświadczonego producenta mebli drewnianych – marki Skandica. Wszystkie wyroby są objęte 8-letnią gwarancją producencką.

Funkcjonalne i trwałe łóżko bukowe 140x200 cm

W ofercie posiadamy bogatą gamę łóżek, dzięki czemu każdy znaleźć może wyrób idealny do swych potrzeb i oczekiwań. Każde łóżko bukowe o wymiarach 140x200 cm zostało wykonane z litego drewna bukowego, które jest powszechnie uważane za drzewo o niespotykanej trwałości, znakomicie opierające się uszkodzeniom mechanicznym i przez to chętnie wybierane do produkcji ponadczasowych mebli. Do tworzenia łóżek stosowane jest jedynie wysokogatunkowe drewno o znakomitych parametrach. Podczas kolejnych etapów produkcji elementy z wyraźnymi skazami, sękami czy nawet drobnymi uszkodzeniami są usuwane, aby finalny wyrób był perfekcyjny. Dzięki temu nasze łóżka zachowują funkcjonalność i estetyczny wygląd nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. Po zakończeniu etapu wyboru drewna, poszczególne kawałki są solidnie łączone ze sobą za pomocą nowoczesnej technologii mikrowczepowej, a następnie zabezpieczane dodatkowo śrubami i okuciami. Efektem zastosowanych rozwiązań jest ponadprzeciętna solidność i trwałość umeblowania.

Prezentowane przez nas wyroby łączą w sobie nie tylko dużą wytrzymałość, ale również wyjątkowe piękno. Każde łóżko jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, w tym w barwie białego i naturalnego buku, olchy, orzecha, dębu, drewna teakowego i palisandrowego. Modele Spectrum, Vestre czy Sparta znakomicie wpisują się w nowoczesny, skandynawski styl i klimat wnętrz. Charakteryzują się prostą, a przy tym solidną formą. Ich specjalna konstrukcja gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania, a także możliwość doboru optymalnej pozycji i w efekcie spokojny i wygodny odpoczynek.