Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka bukowe 160x200

Sklep internetowy Bettso.pl oferuje na sprzedaż bogaty wybór łóżek bukowych o wymiarach 160x200 cm. Wszystkie modele charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i solidnością w połączeniu z korzystną, konkurencyjną ceną. Są nowe i objęte ośmioletnią gwarancją producenta.

Łóżko bukowe 160x200 cm – piękno i funkcjonalność

Każde łóżko w naszej ofercie zostało wykonane z naturalnego, wysokogatunkowego drewna bukowego, które jest uważane powszechnie za jedno z najtrwalszych gatunków do wyrobu mebli. Do produkcji stosowane są wyłącznie wysokogatunkowe fragmenty litego drzewa. Elementy zawierające duże sęki, skazy czy innego rodzaju uszkodzenia są usuwane w kolejnych etapach produkcji, aby produkt finalny był w pełni perfekcyjnym wyrobem. Wszystkie poszczególne części są w trwały sposób łączone za pomocą specjalnych śrub i miniwczepów, a później jeszcze dodatkowo zabezpieczane solidnymi okuciami. Dzięki temu łóżka posiadają wytrzymałą konstrukcję, odporną – nawet po wielu latach użytkowania – na rozchwianie. Dodatkową stabilizację zapewniają solidne nogi – cztery mieszczące się po bokach łóżka oraz dodatkowy wspornik na środku mebla. Produkty posiadają optymalną wysokość, która umożliwia wybranie komfortowej pozycji.

Nasze łóżka bukowe w rozmiarze 160x200 cm są dostępne w kilku modelach, m.in. Vestre, Spectrum i Sparta. Wszystkie charakteryzują się nowoczesną i prostą formą, doskonale wpisującą się w styl skandynawski, ale sprawdzą się również we wnętrzach zaaranżowanych w stylu klasycznym, eklektycznym czy industrialnym. Poza eleganckim designem cechują się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Wybrane modele posiadają zamontowane u dołu szuflady, w których można wygodnie przechowywać pościel czy inne akcesoria. Każde łóżko bukowe można nabyć w dowolnie wybranym kolorze spośród szerokiej palety barw.