Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka bukowe Long (dł. 220cm)

Właściwie dopasowane łóżko to podstawa dobrego snu. Powinno ono zapewniać dostateczną ilość miejsca zarówno pod kątem szerokości, jak i długości. Osoby mierzące powyżej dwóch metrów niejednokrotnie mają problem ze znalezieniem łóżka, które pozwoli im swobodnie wyprostować nogi, a tym samym w komfortowy sposób zrelaksować się po całym dniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć łóżka bukowe long 220 cm. Dostępne są w różnorodnej szerokości, dzięki czemu mogą na nich spać również pary.

Łóżka bukowe long 220 – wysoka jakość w przystępnej cenie

W ofercie sklepu bettso.pl znajdziesz wyjątkowe łóżka wykonane z naturalnych materiałów. W tej kategorii produktów prezentujemy egzemplarze z drewna bukowego. Są one trwałe, solidne i eleganckie.  Jako rzetelna firma sprzedająca meble, oferujemy produkty najwyższej jakości. Dostępne u nas wyroby charakteryzują się precyzją wykonania. Stosowane w nich materiały przechodzą skrupulatną selekcję. Dzięki temu każdy mebel oferowany w naszym sklepie jest w pełni wartościowy i pozbawiony jakichkolwiek niedoskonałości. W związku z powyższym, wybierając dostępne u nas łóżka bukowe long 220 zyskujesz gwarancję, że będzie to produkt najwyższej jakości, a co równie ważne – w przystępnej cenie.

Łóżka 220 long bukowe – dopasuj je do swoich preferencji

Jeśli chcesz zamówić u nas dany produkt, ale nie odpowiada Ci kolor tego, które jest dostępne na zdjęciu poglądowym, nie musisz się martwić. W naszym sklepie masz możliwość zdecydowania w jakim kolorze będzie Twoje łóżko. Możesz wybierać z takich opcji kolorów jak: buk naturalny, buk biały, dąb, olcha, orzech, teak i palisander. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrany przez Ciebie produkt będzie pasował do pozostałych mebli w Twojej sypialni. Kolejna ważna kwestia to szerokość łóżka. Jeżeli jesteś singlem, to łóżka o wymiarach 120x220 cm będzie dla Ciebie wystarczające. Jeżeli jednak będzie ono dedykowane dwóm osobom, to zobacz łóżka 220 long bukowe na naszej stronie i wybierz szerokość, która zapewni wygodny sen Tobie i Twojej drugiej połowie.

Łóżko long 220 bukowe – niezawodne rozwiązanie dla Twojej sypialni

Dostępne w naszym asortymencie łóżka bukowe odznaczają się solidnością i trwałością. W trakcie ich produkcji stosujemy wiele dodatkowych elementów zabezpieczających, które zapewniają im stabilność. Ze względu na liczne walory drewna bukowego, oferowane przez nas produkty są odporne na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. To pozwala na zachowanie ich nieskazitelnego wyglądu przez długi czas. Łóżko long 220 bukowe  niewątpliwie spełni Twoje oczekiwania, a każda chwila spędzona na nim będzie dla Ciebie niezwykle wygodna. Wybierając nasze produkty możesz liczyć na zdrowy, komfortowy i spokojny sen. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz wariant, który będzie opowiadał Tobie i Twojemu partnerowi lub partnerce.