Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe 120x200

Sklep Bettso.pl oferuje na sprzedaż bogaty asortyment najwyższej jakości łóżek o wymiarach 120x200 cm. Wszystkie produkty zostały wykonane z naturalnego drewna sosnowego pierwszego gatunku. Staranny proces selekcji drewna, przeprowadzany na kolejnych etapach tworzenia łóżek gwarantuje, że uzyskany finalny produkt jest w pełni wolny od wad, a przy tym wyjątkowo estetyczny. W procesie produkcji fragmenty drzewa z sękami, uszkodzeniami czy innymi skazami są odrzucane.

Każde łóżko sosnowe o wymiarach 120x200 cm można nabyć w dowolnie wybranym kolorze z szerokiej palety barw. Dostępne są wersje o barwie naturalnej lub białej sosny, palisandru, teaku, olchy, orzecha czy dębu. Ponadto oferujemy kilka modeli, różniących się między sobą wyglądem i dodatkowymi funkcjonalnościami.

Łóżka 120x200 cm inspirowane nowoczesnością

Nasze produkty utrzymane są w oszczędnej, nowoczesnej stylistyce, dlatego znakomicie będą się prezentowały we wnętrzach utrzymanych w aranżacji skandynawskiej, industrialnej, ale również klasycznej. Ich elegancka forma, staranność wykonania oraz piękno kolorów sprawia, że nadadzą one charakteru każdej sypialni.

Łóżka sosnowe charakteryzują się optymalną wysokością. Wybrane modele posiadają dodatkowo zamontowane skrzynie, pozwalające na wygodne i proste przechowywanie w nich pościeli. Cztery solidne nogi umieszczone w rogach łóżka oraz piąta noga (wspornik) znajdująca się na środku produktu zapewnia solidność konstrukcji. Fronty, boki i zagłówek są pozbawione zdobień, dzięki czemu tak prosty design łóżka może z powodzeniem współgrać z dowolnymi dodatkami.

Wszystkie dostępne w naszej kolekcji łóżka drewniane są objęte ośmioletnią gwarancją producenta. Zapewniamy możliwie szybką realizację zamówień. Należy przy tym pamiętać, że każdy wyrób jest tworzony na indywidualne zamówienie, dlatego też czas oczekiwania może się wydłużyć do ok. 4 tygodni.