Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe 120x200

Łóżko to jeden z najważniejszych zakupów, jakie dokonujemy w momencie urządzania domu czy mieszkania. To na nim bowiem będziemy zaczynać i kończyć dzień. W związku z tym powinno być wygodne, zapewniać odpowiednią ilość miejsca na wypoczynek, a także odznaczać się trwałością. Jednym z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli, w tym również i łóżek, jest drewno sosnowe. Ze względu na mnogość zalet jakie można mu przypisać, jest jednym z najchętniej wybieranych przez konsumentów surowców. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz łóżka sosnowe 120x200, które perfekcyjnie sprawdzą się w roli łoża małżeńskiego, ale z powodzeniem mogą być również użytkowane przez singli.

Łóżka sosnowe 120x200 – liczne zalety

Wybierając łóżko sosnowe do swojej sypialni powinieneś zdawać sobie sprawę z jego licznych zalet. Po pierwsze, stanowi naturalny filtr powietrza, gdyż posiada właściwości higroskopijne. Wchłania parę wodną, a jeśli to konieczne, wydala również jej nadmiar. Kolejna ważna kwestia to elektrostatyczność. Łóżka wykonane z drewna sosnowego nie przyciągają kurzu, co pozwala w łatwy sposób utrzymać je w czystości. Wyżej wymienione właściwości sprawiają, że wypoczynek na takim łóżku jest zdrowszy i przyjemniejszy. W szerokiej ofercie sklepu beetso.pl znajdziesz łóżka sosnowe 120x200, które zapewnią wygodę zarówno Tobie, jak i Twojej drugiej połowie. Jesteś singlem i szukasz dużego i wygodnego łóżka? Dobrze się składa, bo nasza oferta skierowana jest również do Ciebie.

Łóżka sosnowe 120x200 z pojemnikiem na pościel – postaw na produkty od bettso.pl

Wszystkie oferowane przez nas produkty, zostały wykonane z naturalnego drewna sosnowego pierwszego gatunku. Staranny proces selekcji surowca, przeprowadzany na kolejnych etapach tworzenia łóżek gwarantuje, że uzyskany finalny produkt jest w pełni wolny od wad, a przy tym wyjątkowo estetyczny. W procesie produkcji fragmenty drzewa z sękami, uszkodzeniami czy innymi skazami są odrzucane. Wszystkie wygodne łóżka 120x200 sosnowe można nabyć w dowolnie wybranym kolorze. Dostępne są wersje o barwie naturalnej lub białej sosny, palisandru, teaku, olchy, orzecha czy dębu. Ponadto, oferujemy kilka modeli, różniących się między sobą wyglądem i dodatkowymi funkcjonalnościami.

Wygodne łóżka 120x200 sosnowe inspirowane nowoczesnością

Nasze produkty utrzymane są w oszczędnej, nowoczesnej stylistyce. Dzięki temu znakomicie będą prezentować się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu skandynawskim, industrialnym, ale również klasycznym. Ich elegancka forma, staranność wykonania oraz piękno kolorów sprawia, że nadadzą charakteru każdej sypialni. Oferowane przez nas łóżka sosnowe 120x200 z pojemnikiem na pościel pozwalają na wygodne i proste przechowywanie w nich pościeli. Cztery solidne nogi umieszczone w rogach łóżka oraz piąta noga (wspornik) znajdująca się na środku produktu zapewnia solidność konstrukcji. Fronty, boki i zagłówek są pozbawione zdobień, dzięki czemu tak prosty design może z powodzeniem współgrać z dowolnymi dodatkami. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami i życzymy owocnych zakupów.

Łóżka sosnowe 120x200 w sklepie Bettso

Sklep Bettso.pl oferuje na sprzedaż bogaty asortyment najwyższej jakości łóżek o wymiarach 120x200 cm. Wszystkie produkty zostały wykonane z naturalnego drewna sosnowego pierwszego gatunku. Staranny proces selekcji drewna, przeprowadzany na kolejnych etapach tworzenia łóżek gwarantuje, że uzyskany finalny produkt jest w pełni wolny od wad, a przy tym wyjątkowo estetyczny. W procesie produkcji fragmenty drzewa z sękami, uszkodzeniami czy innymi skazami są odrzucane.

Każde łóżko sosnowe o wymiarach 120x200 cm można nabyć w dowolnie wybranym kolorze z szerokiej palety barw. Dostępne są wersje o barwie naturalnej lub białej sosny, palisandru, teaku, olchy, orzecha czy dębu. Ponadto oferujemy kilka modeli, różniących się między sobą wyglądem i dodatkowymi funkcjonalnościami.

Łóżka 120x200 cm inspirowane nowoczesnością

Nasze produkty utrzymane są w oszczędnej, nowoczesnej stylistyce, dlatego znakomicie będą się prezentowały we wnętrzach utrzymanych w aranżacji skandynawskiej, industrialnej, ale również klasycznej. Ich elegancka forma, staranność wykonania oraz piękno kolorów sprawia, że nadadzą one charakteru każdej sypialni.

Łóżka sosnowe charakteryzują się optymalną wysokością. Wybrane modele posiadają dodatkowo zamontowane skrzynie, pozwalające na wygodne i proste przechowywanie w nich pościeli. Cztery solidne nogi umieszczone w rogach łóżka oraz piąta noga (wspornik) znajdująca się na środku produktu zapewnia solidność konstrukcji. Fronty, boki i zagłówek są pozbawione zdobień, dzięki czemu tak prosty design łóżka może z powodzeniem współgrać z dowolnymi dodatkami.

Wszystkie dostępne w naszej kolekcji łóżka drewniane są objęte ośmioletnią gwarancją producenta. Zapewniamy możliwie szybką realizację zamówień. Należy przy tym pamiętać, że każdy wyrób jest tworzony na indywidualne zamówienie, dlatego też czas oczekiwania może się wydłużyć do ok. 4 tygodni.