Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe 160x200

Oferujemy eleganckie i komfortowe łóżka o wymiarach 160x200 cm, wykonane z litego drewna sosnowego. Każdy z dostępnych w asortymencie produktów jest nowy oraz objęty 8-letnią gwarancją. Nasze wyroby są wykonywane na indywidualne zamówienie, wedle zapotrzebowania i wytycznych Klienta, dlatego też czas realizacji zamówienia może wynieść do 4 tygodni.

Każde łóżko sosnowe 160x200 cm z naszej oferty jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. W zależności od potrzeb i gustu Klienta możliwy jest wybór mebla o barwie egzotycznego drewna palisandrowego i teakowego, a także rodzimego buku, olchy, orzecha czy dębu.

Łóżko 160x200 cm - prostota i funkcjonalność

Nasze produkty charakteryzują się nowoczesną, a przy tym prostą formą, dzięki czemu z powodzeniem wpiszą się w dowolną aranżację mieszkania. Idealnie wkomponują się w sypialnię utrzymaną w stylistyce klasycznej, industrialnej czy skandynawskiej. Szeroka oferta kolorystyczna sprawia, że każdy Klient może bez trudu dobrać model łóżka najlepiej pasujący do konkretnych oczekiwań i potrzeb.

Do wyrobu łóżek stosowane jest wyłącznie wysokiej klasy drewno naturalne. Fragmenty drzewa sosnowego, z którego tworzone są łóżka, przechodzą szczegółową selekcję na kolejnych etapach produkcji. Te elementy, które nie spełniają surowych norm jakościowych, tzn. zawierają uszkodzenia, widoczne, duże sęki czy innego rodzaju skazy, są odrzucane. Powstały produkt jest więc w pełni bez wad i może się poszczycić wyjątkowo estetycznym wyglądem.

Łóżka sosnowe o wymiarach 160x200 cm cechują się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Poszczególne elementy są trwale łączone specjalnymi śrubami, niewielkimi wczepami oraz osłonami. Łóżka posiadają również wspornik (piątą nogę), która dodatkowo ochrania i wzmacnia konstrukcję, zabezpiecza ją przed odkształcaniem oraz zapadaniem się łóżka.