Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe 160x200

Łóżka sosnowe 160x200 – bettso.pl

Podstawową zasadą, jaką powinniśmy kierować się przy wyborze odpowiedniego łóżka, jest materiał z jakiego zostało ono wykonane. Musi być trwały, łatwy w utrzymaniu czystości i dobry dla naszego zdrowia. Jednym z najlepszych surowców wykorzystywanych w branży meblarskiej do produkcji łóżek jest drewno sosnowe. Ze względu na jego liczne zalety, niewątpliwie okaże się niezawodny. Jeżeli poszukujesz solidnego łoża małżeńskiego, które zapewni wygodny i zdrowy sen Tobie oraz Twojej drugiej połowie, to znajdziesz je w naszym sklepie. W swojej ofercie posiadamy łóżka sosnowe 160x200, które zapewnią Ci należyty wypoczynek.

Łóżka sosnowe 160x200 – najlepsza opcja dla dwojga

Łóżko dla dwóch osób powinno być na tyle duże, aby każdy dysponował odpowiednią ilością miejsca dla siebie. Tylko wtedy uda się wypocząć i zyskać siły do działania na cały dzień. W szerokim asortymencie naszego sklepu dostępne są eleganckie i komfortowe łóżka, wykonane z litego drewna sosnowego. Nasze wyroby wykonujemy na indywidualne zamówienie, wedle zapotrzebowania i wytycznych Klienta. Wszystkie łóżka sosnowe 160x200 z naszej oferty są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. W zależności od potrzeb i gustu Klienta możliwy jest wybór mebla o barwie egzotycznego drewna palisandrowego i teakowego, a także rodzimego buku, olchy, orzecha czy dębu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci mają realny wpływ na to, jak ostatecznie będzie prezentował się wyrób końcowy.

Łóżka 160x200 sosnowe z pojemnikiem na pościel do Twojej sypialni

W naszych licznych propozycjach znajdziesz łóżka 160x200 sosnowe z pojemnikiem na pościel. Dzięki tej funkcjonalności utrzymasz w sypialni należyty ład i porządek. W pojemnikach możesz przechowywać zarówno pościel, jak i inne rzeczy, dla których dotychczas nie wygospodarowałeś odpowiedniego miejsca. Decydując się na takie rozwiązanie zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania licznych akcesoriów, co niewątpliwie będzie dużym udogodnieniem.

Łóżka 160x200 do sypialni sosnowe – prostota i funkcjonalność

Nasze produkty charakteryzują się nowoczesną, a przy tym prostą formą. Dzięki temu z powodzeniem wpiszą się w dowolną aranżację mieszkania. Idealnie pasować będą do sypialni utrzymanej w stylistyce klasycznej, industrialnej czy skandynawskiej. Szeroka oferta kolorystyczna sprawia, że każdy Klient może bez trudu dobrać łóżko najlepiej pasujące do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Łóżka 120x200 do sypialni sosnowe produkowane są wyłącznie z wysokiej klasy drewna naturalnego. Fragmenty drewna sosnowego, z którego tworzone są łóżka, przechodzą szczegółową selekcję na kolejnych etapach produkcji. Te elementy, które nie spełniają surowych norm jakościowych, tzn. zawierają uszkodzenia, widoczne, duże sęki czy innego rodzaju skazy, są odrzucane. Powstały produkt jest więc pozbawiony wad i może się poszczycić wyjątkowo estetycznym wyglądem. Dostępne w naszej ofercie produkty cechują się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Poszczególne elementy są trwale łączone specjalnymi śrubami, niewielkimi wczepami oraz osłonami. Łóżka posiadają również wspornik (piątą nogę), która dodatkowo ochrania i wzmacnia konstrukcję, zabezpiecza ją przed odkształcaniem oraz zapadaniem się łóżka.

Łóżka sosnowe 160x200 od Bettso

Oferujemy eleganckie i komfortowe łóżka o wymiarach 160x200 cm, wykonane z litego drewna sosnowego. Każdy z dostępnych w asortymencie produktów jest nowy oraz objęty 8-letnią gwarancją. Nasze wyroby są wykonywane na indywidualne zamówienie, wedle zapotrzebowania i wytycznych Klienta, dlatego też czas realizacji zamówienia może wynieść do 4 tygodni.

Każde łóżko sosnowe 160x200 cm z naszej oferty jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. W zależności od potrzeb i gustu Klienta możliwy jest wybór mebla o barwie egzotycznego drewna palisandrowego i teakowego, a także rodzimego buku, olchy, orzecha czy dębu.

Łóżko 160x200 cm - prostota i funkcjonalność

Nasze produkty charakteryzują się nowoczesną, a przy tym prostą formą, dzięki czemu z powodzeniem wpiszą się w dowolną aranżację mieszkania. Idealnie wkomponują się w sypialnię utrzymaną w stylistyce klasycznej, industrialnej czy skandynawskiej. Szeroka oferta kolorystyczna sprawia, że każdy Klient może bez trudu dobrać model łóżka najlepiej pasujący do konkretnych oczekiwań i potrzeb.

Do wyrobu łóżek stosowane jest wyłącznie wysokiej klasy drewno naturalne. Fragmenty drzewa sosnowego, z którego tworzone są łóżka, przechodzą szczegółową selekcję na kolejnych etapach produkcji. Te elementy, które nie spełniają surowych norm jakościowych, tzn. zawierają uszkodzenia, widoczne, duże sęki czy innego rodzaju skazy, są odrzucane. Powstały produkt jest więc w pełni bez wad i może się poszczycić wyjątkowo estetycznym wyglądem.

Łóżka sosnowe o wymiarach 160x200 cm cechują się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Poszczególne elementy są trwale łączone specjalnymi śrubami, niewielkimi wczepami oraz osłonami. Łóżka posiadają również wspornik (piątą nogę), która dodatkowo ochrania i wzmacnia konstrukcję, zabezpiecza ją przed odkształcaniem oraz zapadaniem się łóżka.