Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe 180x200

Sklep internetowy Bettso.pl oferuje na sprzedaż wysokiej klasy łóżka o wymiarach 180x200 cm. Każde z nich zostało wyprodukowane z naturalnego drewna sosnowego pierwszego gatunku. Na każdym etapie produkcji materiał jest dokładnie sprawdzany, aby – w przypadku takiej potrzeby – odrzucić ewentualnie fragmenty drzewa, które posiadają skazy, zanieczyszczenia i uszkodzenia itp. Efektem tak surowych norm jakościowych jest uzyskanie wyjątkowej klasy produktu, wolnego od wad i charakteryzującego się pięknym wyglądem.

Prezentowane łóżka można nabyć w dowolnej kolorystyce, w zależności od gustu oraz potrzeb Klienta. Dajemy możliwość wyboru barwy spośród szerokiej palety kolorów stylizowanych na naturalne drewno, tzn. olchę, orzech, palisander, teak, dąb czy buk.

Funkcjonalne i estetyczne łóżko sosnowe 180x200 cm

Dostępne w naszym asortymencie modele mogą się poszczycić solidną i wytrzymałą konstrukcją. Są oparte na czterech grubych nogach oraz dodatkowym wsporniku, doskonale stabilizującym mebel. Ponadto poszczególne fragmenty i elementy są łączone w sposób trwały odpowiednimi śrubami, małymi wczepami i osłonami. Prosta, ale elegancka forma boków, frontu i wezgłowia sprawia, że łóżko o wymiarach 180x200 cm znakomicie wkomponuje się w sypialnię o dowolnej stylistyce. W zależności od modelu i wybranej kolorystyki drewna, mebel będzie świetnie wyglądał zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Proponujemy kilka różnych modeli łóżek sosnowych, różniących się między sobą przede wszystkim zastosowaniem dodatkowych funkcjonalności, takich jak m.in. zamontowanie szuflad lub też skrzyni na pościel. Wszystko to sprawia, że prezentowane meble są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Zastosowanie właściwego drewna oraz sprawdzonych rozwiązań technologicznych gwarantuje, że produkt z powodzeniem posłuży swemu właścicielowi przez wiele lat.

Łóżko sosnowe 180x200 cm dla wymagających

To idealna propozycja dla osób, które dysponują dużą przestrzenią w sypialni i uwielbiają wielkie łóżka. Nie należy obawiać się sporych rozmiarów tego modelu, gdyż jasny kolor sosny nadaje mu odpowiedniej lekkości i optycznie go zmniejsza. W efekcie pomieszczenie nie wydaje się zdominowane przez mebel, a domownicy mogą się cieszyć ogromną wygodą.

Nasze łóżko sosnowe w rozmiarze 180x200 cm jest też bardzo praktyczne i funkcjonalne! W jego konstrukcji wygospodarowano miejsce na pojemnik do przechowywania pościeli, który może pomieścić bardzo wiele rzeczy, w tym między innymi ubrania sezonowe, nadmiar poduszek i koców oraz wiele innych przedmiotów. Z pewnością każdy może maksymalnie wykorzystać możliwości tego produktu zgodnie ze swoimi potrzebami.

Zachęcamy do zapoznania się z modelami znajdującymi się w tej kategorii. Przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli różne potrzeby, gusta i oczekiwania finansowe. W razie pojawienia się pytań i wątpliwości służymy swoim wsparciem - zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. U nas wysoka jakość produktów idzie w parze z konkurencyjną ceną.