Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe 200x200

Asortyment sklepu internetowego Bettso.pl obejmuje eleganckie, solidne i funkcjonalne łóżka sosnowe o wymiarach 200x200 cm. Wyjątkowa jakość zastosowanego drewna i rozwiązań technologicznych oraz perfekcja wykonania gwarantują, że to łóżko dwuosobowe zachowa swą użyteczność i estetyczny wygląd na wiele lat.

Łóżko 200x200 z litej sosny

Dostępne w naszej ofercie łóżka są wykonane z naturalnego drewna sosnowego, starannie wyselekcjonowanego i sprawdzonego na każdym etapie produkcji. Fragmenty drzewa, które posiadają skazy, duże sęki czy inne widoczne uszkodzenia, są usuwane. Dzięki temu Klient może cieszyć się w pełni idealnym wyrobem.

Nasze łóżka dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Zależnie od potrzeb i gustu Odbiorcy, umożliwiamy wybór łóżka o barwie naturalnego drewna dębowego, olchowego, sosnowego, orzechowego, a także teakowego i palisandrowego. Tak bogata oferta sprawia, że każdy Klient dobrać może wyrób idealnie dopasowany do wyglądu wnętrza.

Ze względu na prostą, minimalistyczną, a przez to elegancką formę, każde łóżko znakomicie sprawdzi się w dowolnie zaaranżowanej sypialni. Nada odpowiedniego charakteru zarówno pomieszczeniom utrzymanym w stylistyce industrialnej czy skandynawskiej, jak i klasycznej czy eklektycznej.

Wszystkie prezentowane łóżka są nie tylko wyjątkowo piękne, ale także użyteczne. Cechują się stabilną konstrukcją, dodatkowo zabezpieczoną specjalnym wspornikiem na środku. Odpowiedni kształt oraz wysokość wezgłowia sprawiają, że na łóżku można również bardzo wygodnie usiąść i zrelaksować się. Wybrane modele posiadają wbudowane skrzynie na pościel.

Każde oferowane łóżko o wymiarach 200x200 cm jest nowym i oryginalnym produktem, objętym wieloletnią gwarancją. Nasz sklep zapewnia bezpieczną dostawę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego mebla.