Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Materace termoplastyczne

W tej kategorii produktów przedstawiamy materace termoplastyczne. Są to produkty o licznych właściwościach, w tym prozdrowotnych. Wybierając ten rodzaj materacy do swojego łóżka zapewniasz sobie zdrowy i wygodny sen. Zapoznaj się z ofertą sklepu bettso.pl i wybierz materac, który najlepiej sprawdzi się w Twojej sypialni.

Materace termoplastyczne – korzyści z wyboru

Dostępne w tej kategorii materace do łóżka, zaliczane są do grupy materaców piankowych. Zawarta w ich składzie pianka, nazywana jest pianką memory lub z pamięcią. Nazwę to zawdzięcza faktowi, iż po kilku tygodniach użytkowania przez jedną osobę „zapamiętuje” jej kształt, dzięki czemu staje się materacem spersonalizowanym. Materace termoplastyczne zwiększają komfort termiczny. Wynika to z faktu, że delikatnie otulają osobę na nich leżącą i dogrzewają jej ciało od spodu. Ta cecha spodoba się osobom, które często skarżą się na zbyt niską temperaturę w sypialni. Tego typu materace są miękkie i stwarzają uczucie delikatnego zapadania. Ich spodnia warstwa wykonana jest z materiału, który pozwala na odpowiednie podtrzymanie ciała, w tym również kręgosłupa. To gwarantuje rozluźnienie mięśni, pozbycie się uciążliwego napięcia, a w konsekwencji wpływa na lepszą regenerację w trakcie snu.

Materace termoplastyczne rozmiary – wybierz odpowiedni wariant do Twojego łóżka

W ofercie sklepu bettso.pl znajdziesz materace o zróżnicowanych rozmiarach. Dzięki temu perfekcyjnie dopasujesz je do stelaża posiadanego przez Ciebie łóżka. Materace termoplastyczne rozmiary to przekrój od 80x200 cm , aż do największych 200x200 cm. Mniejsze sprawdzą się w pojedynczych łóżkach, natomiast większe idealnie pasują do tych dwuosobowych. Co istotne, tego typu materace sprawdzą się w przypadku par o dużej różnicy wagowej. Pianka zawarta w materacu reaguje na ucisk punktowy. W konsekwencji nie przenosi drgań, a tym samym ruch jednej osoby w trakcie snu nie jest wyczuwalny dla drugiej. Proponowane przez nas warianty różnią się rodzajem umieszczonych w ich wnętrzu materiałów, co pozwala Ci na wybranie materaca twardszego lub bardziej miękkiego.

Materace do łóżka termoplastyczne – idealne dla Twojego zdrowia

Ze względu na właściwości pianki stanowiącej skład oferowanych przez nas materaców, pozytywnie wpływają one na problemy z kręgosłupem i inne dolegliwości. Podtrzymują ciało i kręgosłup w prawidłowej pozycji, co pozwala na jego odciążenie, złagodzenie napięcia, a tym samym odpowiednią regenerację. Ponadto, dostępne w naszym asortymencie materace do łóżka termoplastyczne umieszczone są w hipoalergicznych pokrowcach, które można prać. Jest to dobra wiadomość dla osób, które borykają się z uczuleniem na kurz, roztocza oraz alergiami kontaktowymi. Co ważne, nasze materace mogą być używane na stelażach o regulowanej wysokości zagłówka czy podnóżka, dzięki czemu dają szansę na uzyskanie wysokości, która będzie odpowiednia dla danego użytkownika. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu bettso.pl i wybierz odpowiadający Ci materac. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu z nami.