Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Sypialnia ANDRE

Sypialnia ANDRE
Nadaj swojej sypialni lekkiego skandynawskiego charakteru wybierając kolekcję w spokojnej stonowanej kolorystyce.
Pamiętaj, tu zaczyna i kończy się Twój dzień.

Nowoczesne meble do sypialni Andre

Styl nowoczesny charakteryzuje się prostotą i funkcjonalnością. Odchodzi on od nadmiernej stylistyki i przepychu i skupia się na prostych połączeniach. Doskonale urządzone mieszkanie w stylu nowoczesnym jest jednocześnie jasne, otwarte i przestrzenne. Skupia się on także na jasnej kolorystyce, w której króluje biel, szarość, beż i kontrastowa czerń. I właśnie na tych kolorach bazują nowoczesne meble do sypialni Andre. Całość mebli wykończona jest w sośnie andersen, która charakteryzuje się szarym odcieniem. Natomiast uchwyty wykończone są w kontrastowej czerni. Same meble hołdują również głównej idei stylu nowoczesnego – skupiają się na prostych bryłach geometrycznych bez zbędnych ozdobników. Wykończone są prostymi uchwytami, które doskonale dopełniają całość. Możliwość dowolnego ustawienia kompletu mebli Andre pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni z zachowaniem pełnej funkcjonalności.

Zestaw skandynawskich mebli do sypialni Andre

Styl skandynawski, tak samo, jak styl nowoczesny charakteryzuje się prostotą i funkcjonalnością. Dzięki temu zestaw skandynawskich mebli do sypialni Andre wpasowuje się w niego idealnie! Jasny kolor wykończenia i odcinające się czarne uchwyty świetnie sprawdzą się w typowym skandynawskim wnętrzu. W zestawie jest do wyboru między innymi wygodna, pakowna komoda z sześcioma szufladami i szafką, pojemna czterodrzwiowa szafa z lustrem oraz łóżko z szafkami nocnymi. Całość doskonale współgra ze sobą, tworząc prosty, a jednocześnie efektowny zestaw, który pozwoli na stworzenie przyjaznej przestrzeni, w której zasypianie będzie przyjemnością. Jeśli połączy się je z delikatnymi dodatkami, które dopełnią całości, pozwoli to na stworzenie niesamowitej i niepowtarzalnej sypialni, która doskonale odzwierciedli twój charakter i sposób bycia. Dlatego też zaakcentuj całość odważnym obrazem lub kolażem zdjęć, które będą przedstawiać najważniejsze momenty twojego życia, a całość stanie się niemałym arcydziełem.

Jak urządzić funkcjonalną sypialnię?

Aby stworzyć idealnie przyjazną sypialnię, należy pamiętać, że nie może ona być przytłaczająca i zbyt ciemna. Jeśli więc postawimy na ciemny kolor ścian, powinniśmy zdecydować się na rozjaśnienie jej elementami wystroju. Lepiej jednak urządzić ją w jaśniejszych kolorach, dzięki czemu unikniemy konieczności dobierania kolorystyki detali do ogółu. Sypialnia także powinna być miejscem funkcjonalny, jednak jak to osiągnąć? Warto zainwestować w zestaw mebli do sypialni, który pozwoli nam pochować wszelkie zbędne rzeczy, tak by całość była pochowana przed naszymi oczami. Dzięki temu uda nam się uzyskać harmonię wnętrza niezbędną do wyciszenia przed snem. Dlatego też w sypialni przyda się duża i pojemna szafa, która pomieści nie tylko ubrania, ale także rzeczy takie jak żelazko czy deska do prasowania, które zazwyczaj ustawiamy po kątach, zagracając naszą cenną przestrzeń. Innym rozwiązaniem jest także wygodne łóżko z szafkami nocnymi, dzięki którym możemy mieć wszystko, co niezbędne, na koniec i początek dnia, pod ręką.