Szafka nocna bukowa Skandica SPECTRUM niska
Szafka nocna bukowa Skandica SPARTA wysoka
Szafka nocna bukowa Skandica SPECTRUM wysoka
Indeks:
Dostępność: Dostępny
Czas realizacji: 4 tyg.

Szafka nocna bukowa SPECTRUM wysoka

Kolor: buk naturalny
900,00 zł
Dostawa od 49,99 zł
Pokaż koszt dostawy
Ilość

 • Możliwość zakupu na raty Raty 0%
  Możliwość zakupu na raty

  Raty 0%

 • Dłuższy czas na zwrot produktu Aż 30 dni na zwrot produktu
  Dłuższy czas na zwrot produktu

  Aż 30 dni na zwrot produktu

 • Płatność PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
  Płatność PayPo

  Kup teraz, zapłać za 30 dni

 • Biezpieczny transport na terenie całej Polski
  Biezpieczny transport

  na terenie całej Polski

Niezwykle funkcjonalna szafka nocna SPECTRUM wysoka wykonana z litego drewna bukowego. Projektanci, tworząc tę szafkę kierowali się zainteresowaniem klientów i potrzebą stworzenia pięknego mebla w jak najprostszej formie. Przyjęta koncepcja doprowadziła do stworzenia funkcjonalnego mebla o zwartych gabarytach, idealnie wpisującego się w istotę nowoczesności. Prosty, elegancki, zgrabny i funkcjonalny.

Szafka nocna SPECTRUM ma otwarty od dołu korpus. Jej boki stanowią równocześnie stabilne nogi. Szafka ta wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Ich otwieranie jest proste i wygodne dzięki uchwytowi, który powstał poprzez wycięcie fragmentu frontu szuflady. Łatwość otwierania i zamykania szuflady oraz ich cichą obsługę zapewniają wysokiej jakości prodwadnice  z systemem cichego domyku i hamulcem. To zresztą kolejna zaleta mebla, sprawiająca, że śpiący partner nie zostanie wybudzony hałasem.

Wieńczący szafkę blat jest gładki i pozbawiony ozdób. Pozwala w wygodny sposób położyć to, co potrzebne nocą pod ręką. Całość idealnie komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi i orientalnymi. Doskonale wygląda w towarzystwie pozostałych mebli z kolekcji SPECTRUM.

Szafka nocna SPECTRUM to mebel trwały i wytrzymały. Decydują o tym przemyślane szczegóły. Po pierwsze do jej produkcji użyto drewna najwyższej jakości, które spojono w technologii mikrowczepów. Po drugie poszczególne jej elementy łączone są śrubami i wzmacniane okuciami. Tak zgrana całość służy bez najmniejszego zarzutu. Mocne nogi utrzymują mebel w miejscu, nie pozwalając na jego rozchwianie i bujanie — nawet po długim czasie. Dno szuflad wykonane zostało z solidnej płyty o niezwykłej wytrzymałości.

 Cechy charakterystyczne produktu:

- lite drewno bukowe

- pojemne szuflady

- prowadnice z cichym domykiem

Szerokość całkowita
40 cm
Wysokość całkowita
40 cm
Głębokość całkowita
35 cm
Liczba szuflad
2