Lamelowe Aranżacje - Nowoczesny Trend wnętrzarski Porady wnętrzarskie

Lamelowe Aranżacje - Nowoczesny Trend wnętrzarski

Meble z lamelami to totalny hit ostatniego sezonu. Zdobywają serce w entuzjastów stylu i funkcjonalności. To nie tylko nowoczesny trend, ale też wyraz elegancji i dbałości o szczegóły. W ostatnich sezonach meble z lamelami stały się prawdziwą perłą wystroju wnętrz, zyskując popularność, ze względu ma swoją estetykę.

Zalety mebli z lamelami

Nowoczesny trend i design.
Poza praktyczną funkcją meble mają, też zdobić Twój dom, pasować do stylu Twojego wnętrza. Takie są właśnie meble z lamelami. Charakterystyczna struktura nadaje bryłom mebli unikalnego wyglądu. To takie elementy wprowadzą do Twojego pomieszczenia nutę nowoczesności i stylu.

Wzór linii.
Struktura lameli wprowadzi do przestrzeni delikatne linie, które łagodzą kształty mebli. Szeroka komoda wyposażona w lamele będzie bardziej atrakcyjna dla Twojego oka. Przez co Twoje wnętrze będzie ciekawsze. Szafa z lamelami wysmukli jej wygląd i optycznie zwiększy pomieszczenie.

lamele w mieszkaniu - prostota wzoru

Wielofunkcyjność.
Zastosowanie lameli pozwala na tworzenie różnych rodzajów mebli. Ich wszechstronność ma zastosowanie w komodach, szafach, garderobach, witrynach, stolikach nocnych i kawowych. 


Meble z lamelami, gdzie je ustawić?

Doskonale sprawdzą się w każdej części domu. Jednak, żeby uzyskać pożądanych efekt, warto zastanowić się wcześniej nad umiejscowieniem ich w odpowiednich miejscach.

Komoda z lamelami do salonu

Komody z lamelami w salonie.
W salonie komody z lamelami, szafki rtv i witryny, będą ozdobą i dekoracją Twojego wnętrza. Poza tym spełnią standardową funkcję przechowywania. Komoda z lamelami wpiszę się świetnie we wnętrze o charakterze naturalnego stylu, czyli boho i naturalne. Szafka rtv świetnie będzie pasować do minimalistycznie urządzonego wnętrza. 

Lamele w sypialni

Lamele w sypialni.
Szafki nocne z lamelami będą stylowym dodatkiem. Ich struktura wprowadzi do tego pomieszczenia delikatność i spokój, który w sypialni jest potrzebny.

szafa z lamelami w przedpokoju

Garderoba z lamelami do przedpokoju.
Taka garderoba stworzy miejsce przyjemne wizualnie oraz przede wszystkim praktyczne i estetyczne. Schowasz kurtki, płaszcze i buty do garderoby.

Meble z lamelami do jadalni

Witryna z lamelami w jadalni.
Częściowo przeszklona witryna będzie pięknie prezentować Twoje pamiątkowe przedmioty. Lamele wykorzystane w witrynie będą optycznie powiększać przestrzeń Twojej jadalni.

Meble z lamelami, do jakiego stylu pasują?

Wnętrze w stylu nowoczesnym.
Meble z lamelami świetnie odnajdą swoje miejsce w nowoczesnym wnętrzu. Stworzą w Twoim pomieszczeniu elegancki klimat i dodadzą nuty designu.

Lamele we wnętrzach boho i skandynawskich.
Stworzą atmosferę ciepłą i przytulności. Jeśli cały mebel jest utrzymany w naturalnych kolorach, idealnie wpisze się w klimat wnętrz skandynawskich i boho.

lamele we wnętrzach w stylu skandynawskim

Klasyczne wnętrze a meble z lamelami.
W takiego rodzaju wnętrzach meble z lamelami mogą pełnić rolę nowoczesnego akcentu, przełamując tradycyjne zwory

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę mebli lamelami. Komody, witryny, szafki nocne, duże szafy i wiele więcej. Sprawdź nasze kolekcje mebli.

Sentino — czarne korpusy mebli, front z frezami w styli lameli. Najefektowniejszym dodatkiem są tu ciemne hartowane szyby i dodatkowe oświetlenie. 

Madis — kolekcja utrzyma w kolorach naturalnych z dodatkiem czarnych lameli.

Cali — meble w kolorze dąb artisan z lamelami o tym samym kolorze. Lamele uwypuklone są poprzez umieszczenie ich na czarnym froncie mebli.

Willow — połączenie czarnych korpusów brył z lamelami na frontach mebli. Oryginalnością tej kolekcji są lamele poziome.

Amara — kolekcja mebli sypialnianych. Łóżko wraz ze stolikami nocnymi. Ciekawy design szafy i komoda. Stoliki nocne wyposażone są w oświetlenie LED, podkreśla to wzór lameli.

Szafy z kolekcji Tiara — szafy w kilku rozmiarach o nietuzinkowym kolorze zielonym z dodatkiem złotych lameli. Nowoczesność sama w sobie.

Nelly — kolekcja szaf w kilku kolorach i rozmiarach, lamele pełnią tu główną rolę.

Jeśli chcesz zerknąć na wszystkie meble z lamelami w naszym sklepie, sprawdź też Boston Wave, Onyx, Ball Lux, Lay.

mebli z lamelami

Powrót do zakupów