Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Biurka młodzieżowe z kontenerkiem

Zakup biurka do pokoju nastolatka to nie lada wyzwanie. Potrzebuje on bowiem sporo miejsca do przechowania oraz duży blat roboczy. Dobrym rozwiązaniem są biurka młodzieżowe z kontenerkiem. Osobny kontenerek daje nam wiele możliwości, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznego biurka z szafką kontenerek możemy wygodnie przestawić w każdej chwili. Już przy samym montażu biurka możemy zdecydować czy ustawić go po lewej, czy prawej stronie, jest to zatem rozwiązanie idealne zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Możemy go bowiem ustawić po stronie preferowanej, która pozwala na swobodne sięganie po różne rzeczy. Możemy także w każdej chwili przearanżować układ biurka, w sytuacji, kiedy chcemy na przykład przemeblować nasz pokój. Co więcej, mobilny kontenerek w przeciwieństwie do stałej półki lub szuflad, możemy łatwo przetransportować w inne miejsce. W kilka chwil możemy go przesunąć do łóżka i użyć jako szafki nocnej, zwłaszcza w czasie choroby, co więcej pozwoli to nam na swobodny dostęp do jego zawartości, tak więc bez problemu nasz nastolatek będzie mógł zajrzeć w lepszej chwili do książek i nadrobić stracony materiał.

Biurka z kontenerkiem – dlaczego warto?

Biurka z kontenerkiem mają zdecydowanie wiele zalet. Jednak nasze biurka są nie tylko funkcjonalne, ale także doskonale wykonane. Przy produkcji użyto wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 milimetrów, co nadało im zdecydowanej lekkości, a jednocześnie wytrzymałości. Płyta meblowa laminowana jest bowiem odporna na większość naturalnych wypadków i intensywne użytkowanie. Nie straszne jej zarysowania, odbicia, czy postawienie gorącego kubka. Dzięki temu każde biurko może przez długie lata cieszyć swoich właścicieli nienagannym wyglądem, takim jak w dniu montażu. Co więcej, każde biurko wykończone jest w macie, co pozwoliło na osiągnięcie prostego mebla, który nie jest podatny na zacieki i odciski. Matowe wykończenie pasuje również do większości wystrojów wnętrz. Dzięki temu sprawdzi się ono zarówno w pokoju urządzonym na styl skandynawski, nowoczesny, czy industrialny, jak i w wystroju typu boho, vintage czy klasycznym. Szeroka gama kolorów zwiększa tylko możliwości!

Co daje nam ruchomy kontenerek?

Ruchomy kontenerek pod biurkiem ma wiele swoich zalet, które zdecydowanie przysporzą mu fanów. Po pierwsze sam fakt możliwości ustawienia go w dowolnym miejscu – nie tylko po prawej lub lewej stronie biurka, ale także obok biurka czy przesunięcia go bliżej łóżka, czy fotela. Dzięki temu zyskujemy mały, zgrabny mobilny mebelek, który możemy mieć zawsze pod ręką – jednocześnie przechowując w nim niezbędne książki, zeszyty czy inne szpargały. Co więcej, kontenerek taki jest lekki i dzięki temu łatwo nim manewrować. Dlatego też nie zastanawiaj się dłużej – już dziś zamów biurko z kontenerkiem do pokoju młodzieżowego – każdy nastolatek ucieszy się nie tylko z solidnego i wygodnego biurka, ale także z możliwości, jakie mu daje posiadanie mobilnej szafki na najważniejsze podręczne rzeczy.