Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble nowoczesne

Nowoczesne regały

Przez dekady wystrój wnętrz zmieniał się wielokrotnie, tak samo, jak zmieniała się moda. Dlatego też idąc z duchem czasu, w naszej ofercie pojawiły się nowoczesne regały, które będą pasować nie tylko do stylu industrialnego. W naszej ofercie znajdziecie regały wykonane z wytrzymałego metalu połączonego z płytą meblową lub drewnem. Sprawdzą się one w każdym nowoczesnym wnętrzu, również w stylu loftowym. Takie połączenie świetnie także współgra z klasycznymi stylami wystroju wnętrz, a nawet w pomieszczeniach vintage. Jasno wykończone nowoczesne regały na książki doskonale będą się prezentować w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, prowansalskim czy boho. Natomiast konstrukcje ażurowe odnajdą się w stylu minimalistycznym. Jak widzisz, nowoczesne regały w ofercie naszego sklepu nie muszą być wykorzystane tylko w nowoczesnym wnętrzu. Dzięki zastosowaniu wielu różnych materiałów oraz wykończenia w wielu różnych kolorach możemy dobrać regał do każdego stylu wykończenia wnętrza.

Nowoczesne regały do salonu

Salon jest miejscem, gdzie spędzamy dużo czasu, zarówno podczas odpoczynku, jak i spotkań ze znajomymi. Dlatego też warto to miejsce zaaranżować tak, aby jednocześnie było wygodne i stylowe. W takich aranżacjach świetnie sprawdzają się wydzielone strefy – osobno wypoczynkowa, użytkowa i inne. W strefie wypoczynkowej doskonale sprawdzą się nowoczesne regały do salonu. Dzięki nim będzie można zaaranżować przestrzeń, jednocześnie zdobywając odpowiednie miejsce do przechowywania rzeczy. W nowoczesnych wnętrzach dobrze sprawdzają się regały wysokie, a jednocześnie z wyglądu bardzo lekkie. Takie są, chociażby loftowe regały do salonu dostępne w naszym sklepie. Połączenie metalowej konstrukcji z drewnianymi półkami powoduje, że regał wydaje się smukły i optycznie zabiera mniej miejsca. Innym ciekawym rozwiązaniem jest regał z półkami ustawionymi pod kątem 45°. Jest nie tylko idealnym miejscem do przechowywania książek czy planszówek, ale także ozdobą samą w sobie, która już na wejściu do salonu będzie przyciągać wzrok.

Nowoczesne półki na książki

Książki. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Kryminały, romanse, fantastyka – co tylko dusza zapragnie. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Ci, którzy je kochają, będą chcieli nie tylko otaczać się nimi, ale także godnie je zaprezentować lub ułożyć według klucza. Dlatego też warto zainwestować w nowoczesne półki na książki. Taki regał, który pomieści wszystkie książki, niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz je układał. Regały z serii Hanoi posiadają, oprócz pojemnych półek, ażurowe stelaże boczne, które będą zapobiegały upadkowi książek. Nasze nowoczesne regały na książki doskonale sprawdzą się również jako regały na planszówki – dostatecznie wysokie półki pomieszczą nawet największe kartony jak Terraformację Marsa czy Robinsona Cruzoe. Dlatego też nie zastanawiaj się zbyt długo! Zamów już dziś idealny regał do salonu, który pozwoli ci zaaranżować swoją przestrzeń na twoich zasadach!