Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Narożne szafy młodzieżowe

Nasza oferta szaf dziecięcych zawiera w sobie wygodne rozwiązania do przechowywania w sypialni Twojego malucha. Dzięki szerokiej gamie kolorów i wykończeń łatwo dopasować meble do sypialni niezależnie od wieku dziecka i stylu wykończenia wnętrza. Dodatkowo kombinacje miejsca do wieszania, szuflad i innych przegródek pomogą Ci (i być może im) utrzymać porządek w ubraniach. Aby móc zagospodarować jak najwięcej powierzchni do przechowywania, jednocześnie zajmując jak najmniej powierzchni podłogi, możesz rozważyć narożne szafy młodzieżowe, które wtopią się w otoczenie, jednocześnie zapewniając ogrom miejsca. Co więcej, w naszym asortymencie mamy wiele opcji dla chłopców, dziewczynek, nastolatków i małych dzieci więc z pewnością znajdzie się coś, co pokocha Twoje dziecko. Przynosimy Ci jedne z najlepszych szaf, które idealnie pasują do Twojego współczesnego wystroju. Starannie wybraliśmy każdą garderobę z naszej kolekcji ze względu na jej jakość i bajeczny design.

Szafy narożne do pokoju dziecięcego

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dziecięcej garderoby, ale myśl o samodzielnym składaniu jej jest zbyt przesadna, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jeśli wiek dziecka na to pozwala to śmiało – śrubokręt w rękę i działajcie! Będzie to niezwykle budujące doświadczenie dla Twojego dziecka, w którego czasie zapozna się z odczytywaniem instrukcji obrazkowych, pozna tajniki trudnej sztuki składania mebli oraz spędzi czas z najbliższymi na budowaniu rzeczy, która będzie jego chwałą i dumą. Na pierwszy raz do skręcania dobre będą szafy narożne do pokoju dziecięcego. Mają one umiarkowana ilość elementów, które należy ze sobą zmontować, a jednocześnie nie są zbyt skomplikowane. Co zyska dziecko? Największą nagrodą dla niego będzie satysfakcja. Zwłaszcza w momencie, kiedy będzie mógł swobodnie powiedzieć, że sam skręcił swoją nową szafę na ubrania. Ty mu tylko nieznacznie pomogłaś…

Trwałe szafy narożne dla dzieci

Wszystkie nasze szafy są wykonane z wysokiej jakości materiałów - zwykle drewna lub płyty meblowej laminowanej - i są dostępne we wszystkich rodzajach pięknych wykończeń farb i kolorów. Nasze wysokiej jakości elementy są zbudowane tak, aby służyły przez wiele lat i przynosiły radość Twoim dzieciom, jednocześnie znosząc ciężkie traktowanie, przeładowane półki i nieustępliwy bałagan. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie nasze elementy są solidne i zbudowane z myślą o stabilności, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to bezpieczny dodatek do sypialni Twojego dziecka w najważniejszych latach jego życia. Możemy zagwarantować, że prezentowane przez nas trwałe szafy narożne dla dzieci nie spowodują problemów, ani tym bardziej same się nim nie staną. Co więcej, do zestawu dołączamy specjalne mocowanie, które dodatkowo zabezpieczy szafę przed wywróceniem. Dzięki temu możesz spać spokojnie!