Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 199,00zł - 3709,00zł

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Kolor frontu

Kolor frontu

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Aktywne filtry

NODIS

Meble systemowe Nodis

Dąb Riviera oraz biały połysk – z ich połączenia powstał ów wyjątkowy komplet mebli skrzyniowych. Będą one cudownie prezentowały się w stylowych, nowoczesnych wnętrzach, podkreślając ich charakter. Warto zwrócić uwagę na detale, one bowiem zadecydowały o niezwykłości owego systemu. W jego skład wchodzi szereg elementów: komoda, półka, stolik RTV, witryna oraz szafa.

Ponadprzeciętna dbałość o detale pozwoliła na osiągnięcie efektu luksusu i wyjątkowości. Zestaw przygotowany został przez wiodących projektantów, dla których zadowolenie wymagającego Klienta to kwestia priorytetowa. Dzięki owym meblom systemowym wnętrze nabierze niezwykłego charakteru i będzie prezentowało się niczym z prestiżowego katalogu. Oczywiście nie możemy zapominać także o walorach typowo praktycznych, jak choćby użyciu płyty MDF najwyższej jakości, możliwości podświetlenia LED czy też korpusach oklejonych trwałym obrzeżem ABS. Każdy, kto zdecyduje się na zakup, będzie zachwycony kolekcją Nodis w swoim domu, jesteśmy o tym przekonani!

Jakość i funkcjonalność w każdym wnętrzu

Powyższe informacje doskonale oddają w pigułce to, czym mogą stać się meble systemowe Nodis w Twoim domu. Każda z wymienionych cech może mieć dla Ciebie niebagatelne znaczenie podczas wyboru mebli do salonu lub innego pomieszczenia, dlatego też producent zadbał o to, aby produkty z tej serii były pod tymi względami dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wysoka jakość zastosowanych do stworzenia mebli Nodis materiałów przekłada się zarówno na ich elegancki wygląd, jak też wytrzymałość. Z jednej strony zależy Ci przecież na tym, aby meble tworzyły wraz z innymi elementami wyposażenia spójną aranżację w danym pomieszczeniu, z drugiej natomiast, chcesz, by był to zakup na co najmniej kilka lat, ponieważ meble nie są wyposażeniem, którego zakupu dokonuje się szczególnie często.

Twoje meble powinny być w związku z tym odporne na lekkie uderzenia przedmiotami codziennego użytku i inne podobne ewentualne zagrożenia, które w naturalny sposób mogą na nie czekać każdego dnia. Zachowanie przy tym eleganckiego, modnego wyglądu, a także funkcjonalności mebli to nie lada wyzwanie, lecz meble do salonu Nodis są dowodem na to, że osiągnięcie takiego rezultatu jest naprawdę możliwe. Dodatkowo różnorodne i kreatywne połączenie materiałów daje meblom Nodis nie tylko wytrzymałość, lecz też wygląd, jaki sprawdzi się w wielu stylach aranżacji wnętrz. Przy odpowiednim wyborze akcesoriów stworzysz z nimi wnętrze zarówno klasyczne, minimalistyczne, jak też nowoczesne i pełne przepychu. Pobudź swoją wyobraźnię i kreatywność, aby stworzyć swoje wymarzone wnętrze, a meble systemowe Nodis Ci to umożliwią!

Dobierz meble do swojego wnętrza oraz potrzeb

Nie zdążyliśmy wspomnieć o jeszcze jednej zalecie mebli systemowych Nodis. Tym, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie meble systemowe jest szeroka możliwość dopasowania wyboru mebli do swoich potrzeb. Klient ma do dyspozycji stoły, komody, stoliki RTV, witryny i inne meble, spośród których może wybrać te, które najlepiej sprawdzą się w danym wnętrzu, aby stworzyć swój spersonalizowany zestaw do salonu lub innego pomieszczenia. Rozumiemy, że każdy dom oraz mieszkanie są inne, a także ich mieszkańcy mają inne potrzeby, a w związku z tym gotowe zestawy mebli składające się z kilku elementów nie zawsze muszą się sprawdzić.

Dzięki naszej ofercie mebli Nodis możesz wybrać takie meble, jakich potrzebujesz oraz jakie najbardziej Ci się podobają oraz ustawić je w pomieszczeniu w dowolny sposób i wkomponować w aranżację tak, aby idealnie do niej pasowały. Eliminujesz też problem związany z trudnością dopasowania mebli do siebie w przypadku konieczności dokupienia dodatkowej szafki lub innego elementu – w każdej chwili możesz wybrać interesujący Cię produkt z naszej kolekcji, który będzie spójny z pozostałymi meblami systemu Nodis, jakie zakupiłeś wcześniej!

nodis