Kategorie

Strona główna

NODIS - Zestaw mebli do salonu biały połysk

NODIS - Zestaw mebli do salonu biały połysk

3709,00zł
Brutto

NODIS - Zestaw

Oświetlenie LED

Ilość

7 - 21 dni roboczych

Zestaw Nodis

Dąb riviera oraz biały połysk – z ich połączenia powstał ów wyjątkowy komplet mebli skrzyniowych. Będą one cudownie prezentowały się w stylowych, nowoczesnych wnętrzach, podkreślając ich charakter. Warto zwrócić uwagę na detale, one bowiem zadecydowały o niezwykłości owego systemu. W jego skład wchodzi szereg elementów: komoda, półka, stolik RTV, witryna oraz szafa.

Ponadprzeciętna dbałość o detale pozwoliła na osiągnięcie efektu luksusu i wyjątkowości. Zestaw przygotowany został przez wiodących projektantów, dla których zadowolenie wymagającego Klienta to kwestia priorytetowa. Dzięki owym meblom systemowym wnętrze nabierze niezwykłego charakteru i będzie prezentowało się niczym z prestiżowego katalogu. Oczywiście nie możemy zapominać także o walorach typowo praktycznych, jak choćby użyciu płyty MDF najwyższej jakości, możliwości podświetlenia LED czy też korpusach oklejonych trwałym obrzeżem ABS. Każdy, kto zdecyduje się na zakup, będzie zachwycony kolekcją NODIS w swoim domu, jesteśmy o tym przekonani!

Elementy zestawu:
Nazwa: Wymiary w cm (szerokość / wysokość / głębokość)
Witryna NWT50 (53/197/40)
Witryna NWT90 (90/134/40)
Półka P107 (107/17/19)
Szafka RTV NRTV160 (160/50/40)
Ława NL107 (107/46/67)
Komoda NKSZ160 (160/83/40)
Kolorystyka

Korpus: Dąb riviera

Front: Biały połysk

INFORMACJE KONSTRUKCYJNE

Płyta wiórowa laminowana

Okleina ABS

Listwa z płyty MDF

Drewniane nóżki

Prowadnice kulkowe ze stoperami
zapobiegającymi samoczynnemu wysuwaniu się szuflady

Meble w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją i akcesoriami.

NODIS  Zestaw mebli do salonu biały połysk

Salon to miejsce, gdzie chcemy się czuć dobrze, niezależnie czy podejmujemy gości, robimy domówkę, czy zaszywamy się na kanapie z gorącą herbatą i stertą książek. Dlatego też, aby stworzyć przyjemną i jednocześnie nowoczesną przestrzeń prezentujemy NODIS  Zestaw mebli do salonu biały połysk, które spełnią wszystkie twoje potrzeby. W skład zestawu wchodzą dwie częściowo przeszklone witrynki, półka na książki, szafka RTV z trzema szufladami, wygodna, duża komoda i wyjątkowy stolik kawowy z szufladą. Całość wykończona w białym połysku, z kontrastowymi symetrycznymi i opływowymi wstawkami w kolorze dębu riviera. Meble z serii NODIS są zaliczane do mebli nowoczesnych, które odnajdują się dobrze w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach, ale nie tylko. Wykonane z płyty laminowanej posłużą długi czas.

Dąb riviera:

dabriviera.jpg

Elementy systemu NODIS:

nodisel.jpg
nodisel.jpg
nodisel.jpg

Kolor frontu
Biały połysk + wstawki dąb riviera
Kolor korpusu
Biały
Wykończenie
połysk

16 inne produkty w tej samej kategorii: