Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Bez podłokietników

Krzesła obrotowe bez podłokietników

Choć mówi się, że do pełnej ergonomii potrzebne są w krześle biurowym podłokietniki, to niektórzy użytkownicy preferują krzesła obrotowe bez podłokietników. Doskonale się one sprawdzają w przypadku osób, które podczas pracy biurowej często zmieniają pozycję. W ten sposób mają one możliwość usiąść na krześle na kilkanaście różnych sposobów, które nie tylko będą powodować regularną zmianę pozycji, ale także równomierne rozciąganie się. Krzesła obrotowe bez podłokietników szczególnie polecane są osobom, które pracują przy biurku w starodawny sposób, czyli nie używają dużo komputera. Dzieje się tak dlatego, że wtedy ręce opieramy o krawędź biurka, tworząc odpowiednią postawę siedzącą. Co więcej, krzesła takie możemy wykorzystać nie tylko do siedzenia przy biurku. Krzesła takie sprawdzą się także doskonale jako krzesło do toaletki, które będzie mobilne i łatwo będzie przesunąć się, by coś sięgnąć, jednocześnie zyskując pełną wygodę podczas robienia makijażu.

Krzesła bez podłokietników dla dzieci

Może się wydawać to nieco dziwne, ale krzesła bez podłokietników dla dzieci są doskonałym wyborem, zwłaszcza jeśli wybieramy je do biurka dziecięcego, przy którym będą odrabiane zadania domowe. W ten sposób krzesło będziemy mogli dowolnie regulować na wysokość, tak by dopasować je do wzrostu dziecka i wysokości biurka. Jednocześnie brak podłokietników zmniejsza ich szerokość i wysokość stałych elementów. Dzięki temu możemy bezpiecznie wsunąć krzesło pod biurko w czasie gdy dziecko na nim siedzi. Pozwala to na przyjęcie wygodnej, dosuniętej do biurka postawy, która ułatwi przyjęcie wygodnej pozycji podczas pracy. Co więcej, występują one w wielu kolorach i wzorach. Każdy mały człowiek będzie mógł wybrać ten, który doskonale będzie pasował do wystroju jego pokoju lub zainteresowań. Profilowane oparcie oraz siedzisko dodatkowo pozwolą na utrzymanie poprawnej postawy, oraz będą zapobiegać ześlizgiwaniu się z krzesła podczas przesuwania się, czy poprawiania pozycji. Regulacja wysokości oraz odchylenia oparcia dodatkowo pozwala na dopasowanie każdego krzesła do naszych wymagań.

Stylowe krzesła bez podłokietników

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko wygodne, ale także stylowe krzesła bez podłokietników, które świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w przestrzeni publicznej. Każde krzesło wykonane jest bowiem z materiałów najwyższej jakości, które zapewnią, że będzie ono służyło przez długie lata i wciąż będzie wyglądało świetnie. Możliwość wybrania tkaniny plamoodpornej podczas zakupu dodatkowo podnosi ich użyteczność, ponieważ nawet podczas intensywnego, codziennego użytkowania możemy mieć pewność, że będziemy w stanie w kilka chwil doczyścić je z większości zabrudzeń. Dlatego też dobrze sprawdzą się w biurach, gdzie narażone będą na kontakt z wieloma osobami każdego dnia. Dbałość o wykończenie takich elementów jak mechanizm regulacji wysokości dodatkowo daje nam gwarancję, że będą one nie tylko wygodne, ale też funkcjonalne. W naszym sklepie oferujemy bowiem meble najwyższej jakości, które kochają tysiące naszych zadowolonych klientów!