Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Hokery

Dla osób, które nie interesują się trendami meblowymi, słowo - hokery może nie być znajomym terminem, aczkolwiek każdy doskonale wie, jak wyglądają stołki barowe. Oferowane przez nas krzesła hokery to bardzo ciekawe i stylowe rozwiązanie, które co ciekawe, może sprawdzić się w różnego rodzaju pomieszczeniach.

Hokery - gdzie mogą się sprawdzić? 

Chociaż niegdyś tego typu krzesła wykorzystywane były głównie w restauracjach i barach, rozwój sztuki designu sprawił, że nowoczesne hokery zagościły również w naszych przestrzeniach prywatnych. Ich naturalnym środowiskiem jest oczywiście kuchnia, a to wszystko z uwagi na to, gdyż doskonale komponują się z kuchennymi wyspami, a także ze standardowymi blatami. Hokery drewniane z powodzeniem mogą również pełnić funkcję krzeseł do wysokiego stołu w naszej jadalni, czy też do niewielkich rozmiarów barku w salonie.

Co ciekawe, coraz częściej dekoratorzy rekomendują wykorzystanie ich w nowoczesnych łazienkach. Wszystko z uwagi na to, iż szczególnie modele na jednej centralnej nodze, posiadają regulowaną wysokość siedziska. 

Hokery w różnych konfiguracjach

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz możliwości. Nie są to jedynie hokery kuchenne. Tak naprawdę, o ich finalnym przeznaczeniu i wykorzystaniu możemy zadecydować sami, a to z uwagi na to, że świetnie sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. 

Dzięki wielu różnorodnym modelom mebli, każdy odnajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługują m.in. HOKER EMMA, który idealnie wpasuje się w klasyczny i elegancki styl naszej jadalni lub też salonu, kiedy ustawimy je przy wysokim stole. HOKER SIMPLY to model bez oparcia, bardzo przypominający te barowe. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie go np. przy wyspie kuchennej, lub też przy blacie. Ciekawym rozwiązaniem są też modele posiadające jedną, centralną nogę. Zwykle mają one też regulowaną wysokość siedziska. Uznaje się, że to najbardziej uniwersalny rodzaj tego typu krzeseł, a zatem to nie tylko hokery do kuchni, ale do każdego pomieszczenia w naszym domu, w którym tylko znajdą swoje zastosowanie i wpasują się w stylistykę wnętrza. Jako, że zależy nam na tym, aby możliwie najbardziej wpasować się w gust naszych Klientów, w przypadku wielu naszych produktów istnieje możliwość dokonywania pewnych modyfikacji. Mając na uwadze hokery, najczęściej oprócz samego koloru, jest to grupa tkaniny, a także wybarwienie nóg.