Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne i ich obecność w naszych pomieszczeniach to być może nie tyle obowiązek, co bardziej możliwość, jednak warto się na nie zdecydować, kiedy zależy nam na dopełnieniu stylizacji naszego wnętrza, lub też by nadać mu osobliwy charakter. Bardzo często sięgamy bowiem po klasyczne rozwiązania, czyli dekoracje na ścianę w postaci obrazów, co jest dobrym posunięciem, ponieważ sztuka pasuje zarówno do klasycznych i eleganckich pomieszczeń, a także do tych nowoczesnych, wprowadzając do nich duszę.

Dekoracje ścienne do salonu, sypialni, kuchni i nie tylko 

Ozdoby na ścianę mogą przybierać tak naprawdę bardzo zróżnicowaną formę, jednak w naszej ofercie dekoracji ściennych, Klienci mają do dyspozycji przede wszystkim szeroki wybór zegarów, luster, ramek oraz obrazów, które świetnie uzupełnią wystrój naszych wnętrz, gdy w końcu znajdą się na pustych i niezagospodarowanych ścianach. 

Każdy doskonale zna funkcję zegarów, jednak stawiając na jeden z naszych produktów, można otrzymać również bardzo estetyczny dodatek. Podobnie jest też w wypadku luster, które umieszczone w odpowiednich miejscach podkreślają charakter wnętrza, a w przypadku mniejszych pomieszczeń, są w stanie sprawić, że te staną się optycznie większe. Oczywiście warto dobrze zaplanować montaż lustra. Zwykle jest to garderoba, łazienka, czy też przedpokój, natomiast tam pełni ono głównie funkcję zwierciadła. Jeśli mamy na względzie bardziej wizualne i estetyczne względy, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby lustro powiesić chociażby w naszym salonie.

Ramki z kolei, są najlepszym pomysłem dla osób, które mają przygotowane fotografie bądź własne grafiki, które chciałyby oprawić i umieścić na swojej ścianie. Nic tak nie wprowadza pozytywnego nastroju do wnętrza, jak zdjęcia z przyjaciółmi, czy też z rodziną. Dostępne w naszej ofercie produkty z tej kategorii są bardzo różnorodne, dlatego znajdziemy tam zarówno proste i minimalistyczne ramki, jak i te ze zdobieniami. 

Wszyscy, którzy wciąż poszukują ciekawych wzorów, konfiguracji kolorystycznych i innych rozwiązań, powinny zapoznać się z ofertą naszych obrazów. Są to bowiem prace, wykonane na szkle o podwyższonej wytrzymałości i jakości. Długa lista pozycji powoduje, że wszyscy, bez względu na gust i zainteresowania, z pewnością odnajdą coś dla siebie.

Dlaczego warto postawić na oryginalne ozdoby na ścianę?

Wykorzystanie dekoracji na ścianę do sypialni, salonu i innych pomieszczeń w naszych domach nie jest niczym nadzwyczajnym i korzysta z tego praktycznie każdy z nas. Dlaczego tak chętnie ozdabiamy nasze ściany? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Pusta ścianka, bez elementów dekoracyjnych może dawać surowy efekt i sprawiać, że wnętrze straci na przytulności i cieple. Szczególnie widoczne będzie to, gdy na dużej ścianie nie będzie też żadnych mebli, które by ją przysłaniały. Mamy wówczas w rzeczywistości bardzo dużą powierzchnię nie wykorzystaną w żaden sposób. Oryginalne ozdoby na ścianę, które dostaniesz w naszej ofercie będą więc receptą na to, aby pozbyć się takiego wrażenia ze swoich domowych wnętrz. Jeśli zależy Ci na tym, aby przestrzeń w Twoim domu była jak najbardziej harmonijna i przyjazna mieszkańcom, to ozdoby ścienne są dla Ciebie czymś, po co powinieneś sięgnąć obowiązkowo!

Przy okazji zyskasz też ciekawe dekoracje, które mogą współgrać z innymi elementami wyposażenia pomieszczenia i meblami, tworząc spójną całość, jeszcze bardziej potęgującą wrażenie przytulności i spokoju we wnętrzu. Dobierając odpowiednie dekoracje na ścianę, stworzysz pomieszczenie w stylu glamour, skandynawskim, klasycznym oraz wielu innych. To, po co warto sięgnąć w Twoim przypadku, zależy tak naprawdę jedynie od Twojego pomysłu na dany pokój oraz gustu. Poza tym warto pamiętać o czysto praktycznych walorach ozdób ściennych do salonu i innych pomieszczeń. Wybierając np. zegar na ścianę, będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić godzinę bez sięgania po telefon lub inne urządzenie, natomiast dobierając funkcjonalną ramkę na zdjęcia, będziesz mógł zawsze spojrzeć na twarze swoich najbliższych, czyli najważniejszych osób w Twoim życiu. To jednak wciąż nie wszystko – więcej zalet proponowanych przez nas rozwiązań poznasz, wybierając oryginalne ozdoby na ścianę z oferty Bettso.

Bettso – dekoracje na ścianę do sypialni, salonu i wiele więcej

Sklep internetowy Bettso to ograniczona jedynie przez Twoją wyobraźnię możliwość wyboru najmodniejszych dekoracji do Twojego domu, w tym dekoracji ściennych. Tworząc naszą ofertę, dokładamy starań, abyś mógł razem z nami kompleksowo wyposażyć się we wszystko, czego potrzebujesz w każdym pomieszczeniu w swoim domu – stąd też obecność w naszym asortymencie nie tylko mebli, lecz też mniejszych elementów i dekoracji. Jesteśmy przekonani, że bez problemu odnajdziesz u nas produkty, które sprawią, że możliwe będzie urządzenie salonu, sypialni, a także każdego innego domowego wnętrza w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadało ono Twoim potrzebom i Twojemu gustowi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oryginalnych ozdób na ścianę już teraz!