Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 679,00zł - 1909,00zł

Kolor frontu

Kolor frontu

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Aktywne filtry

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne

Oto meble, które powstały z połączenia walorów natury estetycznej oraz praktycznej. Szafy przesuwne (bo  o nich mowa) powinny znaleźć się w każdej funkcjonalnej sypialni. Stanowią bowiem ten rodzaj mebla, który jest w stanie pomieścić wszystkie ubrania, dodatki i akcesoria, które potrzebne są w codziennym życiu. Do wyboru mamy rzecz jasna wersje z lustrem bądź bez niego – każdy kupujący może wybrać dla siebie odpowiedni egzemplarz. Warto wspomnieć również o tym, że powstają one zawsze z dbałością o detale. Projektują je najlepsi specjaliści, znakomici fachowcy dbają o to, by były one wykonane bez zarzutu. Dzięki temu w sypialniach Polaków może panować harmonia, ład i porządek – wszystko bowiem znajdzie tutaj swoje miejsce.

W naszej zróżnicowanej ofercie znajdują się zarówno nieduże modele przeznaczone do małych sypialnianych przestrzeni, jak i te szafy przesuwne bardzo obszerne, wysokie i szerokie- takie, których zadaniem jest pomieszczenie bardzo dużej ilości ubrań i dodatków. Warto już dziś zapoznać się z naszym asortymentem (który, dodajmy, stale się powiększa). Pomożemy Ci spełnić najskrytsze marzenia o pięknej sypialni!

Dlaczego warto wybrać szafy z drzwiami przesuwnymi?

Co do tego, że szafa jest potrzebnym wyposażeniem w każdej sypialni, czy salonie, nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Ilość przechowywanych przez nas ubrań, przedmiotów codziennego użytku i innego domowego wyposażenia jest na tyle duża, że duża szafa jest najpraktyczniejszym rozwiązaniem pod względem przechowywania. Dlaczego jednak warto wybrać akurat model przesuwny? Głównym jego atutem jest jego sposób otwierania, czyli przesuwane drzwi. Z jakiego powodu mają one tak duże znaczenie? Standardowo otwierana szafa potrzebuje dodatkowego miejsca na skrzydła drzwi podczas jej otwierania. Nie ukrywajmy – na to nie zawsze możemy sobie pozwolić, szczególnie np. w niewielkich sypialniach. Wstawiając standardową szafę do pomieszczenia, niekiedy godzimy się na ograniczone możliwości przemieszczenia się po nim, gdy chcemy otworzyć skrzydło szafy, czy też obijanie się drzwiczek o inne meble lub ściany. Szafa przesuwna to dowód na to, że nie musisz zgadzać się na taki kompromis lub rezygnować z funkcjonalnej szafy, gdy dysponujesz ograniczoną ilością miejsca. Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej przestrzeni ponad sam wymiar mebla, ponieważ drzwi wygodnie rozsuniesz, aby go otworzyć. Dodatkowo daje to kolejne możliwości – np. bardzo popularne są szafy przestawne z lustrem na drzwiach. Nawet otwierając jedno ze skrzydeł, cały czas do Twojej dyspozycji będzie lustro z drugiego skrzydła. To praktyczne rozwiązanie, ponieważ możesz do woli przymierzać swoje ubrania i swobodnie przygotować się do wyjścia z domu w swojej sypialni.

Szafa przesuwna może być wykonana w tak samo różnorodny sposób, jak szafy tradycyjne, co oznacza, że praktycznie nie istnieją żadne ograniczenia pod względem wykorzystania tego rodzaju mebli w różnorodnych aranżacjach wnętrz. Do wnętrz typu glamour idealne będą szafy przesuwne z lustrem, natomiast do klasycznych lub skandynawskich. np. w całości w kolorze naturalnego drewna. Sam design wielu modeli z pewnością będzie w stanie Cię zaskoczyć i urozmaicić nawet najbardziej kreatywnie urządzone pomieszczenie.

Zaufaj specjalistom ze sklepu internetowego Bettso

Sklep internetowy Bettso pozwala naszym klientom urządzić swoje domowe wnętrze w sposób taki, o jakim marzyli, aby mogli poczuć się w nim komfortowo i swobodnie. Nasza oferta szaf przesuwnych jest jedynie jeszcze jednym dowodem na to. Dbamy o wysoką jakość wykorzystywanych materiałów i dostęp do produktów od sprawdzonych producentów. Mamy wyposażenie odpowiednie do każdej aranżacji wnętrza, a ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Nie czekaj – przekonaj się o tym samodzielnie. Nie szukaj stacjonarnych sklepów z meblami, skorzystaj z wygodnej oferty online, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wybierz już teraz szafy z drzwiami przesuwnymi z oferty meblowego sklepu internetowego Bettso!