Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Komody młodzieżowe z szufladami

Każde dziecko jest inne, ma inne zainteresowania i potrzeby, jednak spory procent młodzieży łączy jeden mianownik – niechęć do sprzątania i „bałagan, który robi się sam”. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem są komody młodzieżowe z szufladami. Co nam dają? Większą kontrolę nad rozplanowaniem rzeczy, które posiadamy. Możliwość posegregowania rzeczy i ułożenia ich w zależności od rodzaju wiele daje. Natomiast sposobów zagospodarowania przestrzeni w takiej komodzie jest bardzo dużo. Jedną z nich jest wprowadzenie systemu koszyków oraz przegródek, które dodatkowo zorganizują przestrzeń. Samo układanie ubrań tak, aby wygodnie było je wyjmować z szuflady, bez rozrzucania pozostałych powoduje, że automatycznie utrzymujemy porządek. Dlatego też takie rozwiązanie pokochają zarówno bałaganiarze, którzy niskim nakładem pracy będą mogli nad nim zapanować, jak i osoby z zamiłowaniem do porządku, którzy będą mieć pole do organizacji rzeczy i ubrań według przeróżnych schematów.

Komody do pokoju młodzieżowego z szufladami – w jakim stylu?

Sam zainteresowany, czyli mieszkaniec pokoju dziecięcego w pewnym wieku zacznie się interesować jego wystrojem. Nie tylko ze względu na dodatki, ale także styl znajdujących się w nim mebli. Dlatego w naszym sklepie zgromadziliśmy komody do pokoju młodzieżowego z szufladami w różnych stylach, które będą pasować do różnych pokoi. Jeśli jednak nasze dziecko kocha zmiany, to warto przemyśleć zakup prostej komody młodzieżowej o klasycznej bryle i w stonowanym kolorze – na przykład w odcieniach dębu, która będzie pasowała do różnego rodzaju stylu wykończenia wnętrz. Dzięki temu po zwykłym przemeblowaniu pokoju i wymianie dodatków będzie można łatwo zmienić wystrój ze skandynawskiego na industrialny, czy z minimalistycznego na boho. Takie rozwiązanie sprawdza się niesamowicie dobrze, zwłaszcza że zakup komody to przedsięwzięcie na lata i sama wymiana mebli co jakiś czas będzie nie tylko kłopotliwa, ale i kosztowna.

Jak wybrać trwałe meble do pokoju młodzieżowego?

Jak już wspomnieliśmy trwały mebel to wydatek na lata. Jednak aby wybrać odpowiednie meble do pokoju młodzieżowego, musimy wiedzieć czym się kierować przy zakupie. Po pierwsze, warto sprawdzić, z czego są wykonane. W naszym asortymencie posiadamy meble z laminowanej płyty meblowej w rozmiarze szesnastu lub osiemnastu milimetrów. Daje nam to pewność, że będą doskonale się prezentować przez wiele lat i co więcej, będą odporne na wszelkie zarysowania, obicia, trzaśnięcia czy plamy. Taki mebel zniesie każde, nawet intensywne używanie. Po drugie, warto także sprawdzić jakość poszczególnych elementów takich jak zawiasy czy prowadnice. Wiadomo bowiem, że otwieranie i zamykanie szuflad i szafek powinno być płynne, doskonale się sprawdzać nawet po wielu latach. Także wielokrotne powtórzenie tej czynności nie powinno wpływać na płynność ruchu czy obluzowanie poszczególnych elementów.