Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Biurka

Zarówno w pracy, jak i w naszym domowym gabinecie, biurko potrafi stanowić prawdziwą centralę naszego codziennego funkcjonowania. To właśnie na nim ustawiony jest komputer, a także wszystko inne, co tylko wypada mieć pod ręką w trakcie pracy, nauki, czy też rozrywki. Biurko gamingowe i fotel gamingowy, to z kolei standardowe wyposażenie każdego gracza. Otóż wielogodzinne rozgrywki, również wymagają odpowiednich warunków. Powinniśmy zadbać o to, aby mebel ten w naszym domu był nie tylko funkcjonalny i praktyczny, ale też by stał się elementem doskonale pasującym do całego wnętrza, podkreślając jego styl i charakter.

Biurka w różnej postaci

Dziś, trendy designerskie są już na tyle rozwinięte, że bardzo rzadko spotyka się standardowe biurka z bocznymi szufladkami i wysuwanym miejscem na klawiaturę. Nowoczesne biurko komputerowe potrafi być wyjątkowo minimalistyczne, ograniczając się jedynie do samych nóg i blatu, który stanowi główną przestrzeń roboczą. W naszej ofercie biurek, Klienci mogą odnaleźć różnorodne modele, a dzięki temu istnieje ogromna szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla osób, które od biurka wymagają sporo przestrzeni użytkowej, a przy tym mają ku temu możliwości aranżacyjne, rekomendowane są biurka narożne. To doskonała okazja aby w nieco mniejszym pomieszczeniu wykorzystać przestrzeń w kącie, jednakże nie ma przy tym żadnych przeciwwskazań, aby tego typu biurko ustawić też na środku. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest tzw. łóżko z biurkiem, a dostępny w naszej ofercie model ULTIMO jest właśnie odpowiedzią na spore zainteresowanie ze strony Klientów. To bardzo funkcjonalny mebel, który z uwagi na nieoczywiste połączenie, szczególnie przypada do gustu najmłodszym i to właśnie w ich pokojach, znajduje miejsce najczęściej. 

Zupełnie odmienne podejście do projektowania biurek, nasi klienci mogą ujrzeć przyglądając się modelom MATIS B oraz OLSEN B.  Mamy to du czynienia z meblami o dość wysokim, metalowym stelażu, przez co w tej wciąż minimalistycznej bryle, umieszczona jest zarówno przestrzeń biurkowa (blat), jak i górny regał np. na książki.

Biurkowa estetyka   

Minimalistyczne biurko białe, cieszy się dziś większą popularnością niż to ciężkie, dębowe i masywne, aczkolwiek często przytrafiają się takie aranżacje, przy których panujące trendy nie mają większego znaczenia. Oferta biurek w BETTSO jest jednak na tyle szeroka, że z pewnością nie będzie problemu, aby każdy mógł znaleźć takie rozwiązanie które będzie w stanie spełnić jego wymagania pod względem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności oraz komfortu użytkowania.