Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 840,00zł - 2919,00zł

Powierzchnia spania

Powierzchnia spania

Wysokość całkowita

Wysokość całkowita

Szerokość całkowita

Szerokość całkowita

Długość

Długość

Kolor

Kolor

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Aktywne filtry

Łóżka tapicerowane 180x200

Jakość snu wpływa na nasze zdrowie i funkcjonowanie w ciągu dnia. Jeżeli nie będzie ona odpowiednia, może to negatywnie odbić się na naszym samopoczuciu, jak i również codziennych obowiązkach. Dlatego też tak istotnym jest, aby zadbać o jej higienę oraz zapewnić miejsce, w którym należycie się wyśpimy. Poza samym pomieszczeniem, ważne jest także jego wyposażenie, a konkretnie łóżko. Jeśli szukamy łoża małżeńskiego, powinniśmy zadbać o jego odpowiedni rozmiar, ponieważ to od niego jest uzależniony komfort obu partnerów. W licznych propozycjach sklepu Bettso Meble znajdziesz łóżka tapicerowane 180x200, które niewątpliwie Ci to umożliwią.

Łóżka tapicerowane 180x200 – odpowiedni rozmiar, wygoda w trakcie snu

Proponowane przez nas łóżka tapicerowane o wymiarach 180x200 to odpowiednio duże egzemplarze, które bez trudu pomieszczą dwie osoby, zapewniając im jednoczesną swobodę ruchów w trakcie snu. Są wykonane ze starannie dobranych materiałów o wysokiej jakości, co także pozytywnie wpływa na komfort ich użytkowania. Decydując się na wybór proponowanych przez nas egzemplarzy, masz możliwość dopasowania ich do swoich preferencji. To Ty podejmujesz decyzję jaka tkanina ma zostać użyta do ich obszycia oraz w jakim kolorze. Niektóre łóżka tapicerowane 180x200 z naszej oferty umożliwiają Ci również podjęcie decyzji odnośnie rodzaju stelaża oraz obecności pojemnika w ich wnętrzu. Dzięki temu możesz kupić produkt, który będzie dokładnie taki, jaki chcesz.

Łóżka tapicerowane 180x200 z pojemnikiem – zadbaj o ład w swojej sypialni

Wybierając łóżko z pojemnikiem masz możliwość uzyskania schowka na pościel. Taka opcja jest szczególnie ważna w sytuacji, kiedy stosujesz inną pościel latem, a inną zimą. Dzięki temu nieużywany egzemplarz może być bezpiecznie przechowywany w dedykowanym mu miejscu. Oferowane przez nas łóżka tapicerowane 180x200 z pojemnikiem umożliwią Ci również schowanie pościeli w sytuacji, kiedy zaprosisz gości na oglądanie nowego domu czy mieszkania i będzie zależało Ci na tym, aby na łóżku znajdowała się jedynie ozdobna kapa. Co istotne, w pojemniku możesz przechowywać także inne rzeczy jak choćby zimowe kurtki czy rzadko używane przedmioty. To rozwiązanie daje Ci szereg możliwości przechowywania, a tym samym utrzymania ładu w sypialni.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel 180x200  nie tylko do spania

Dostępne w naszym asortymencie łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel 180x200 to nie tylko sposób na wygodny sen. To również możliwość stworzenia niezwykle przytulnej sypialni, która samym swoim wyglądem będzie miała na nas kojący wpływ. Zagłówki łóżka stanowią ochronę dla ściany przed ewentualnymi wytarciami. Ponadto, pozwalają na komfortowe opieranie się o nie, co niewątpliwie zostanie docenione przez osoby lubiące czytać w łóżku lub oglądać telewizję. Decydując się na wybór oferowanych przez nas łóżek tapicerowanych zyskujesz pewność, że będą to udane zakupy, które zapewnią Ci komfort i odpowiedni relaks. Wybierz interesujący Cię egzemplarz i ciesz się z posiadania wygodnego łóżka.