Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Komody młodzieżowe

Meblowanie pokoju starszego dziecka lub nastolatka jest nie lada wyzwaniem. Często nasze dziecko ma już wizję tego, jak powinien wyglądać ich pokój, a jednocześnie my wiemy, że urządzając pokój dziesięciolatkowi, musimy kupić meble, które będą mu się podobać przez kilka lat. Dlatego też najlepiej kierować się prostotą. W naszej ofercie posiadamy komody młodzieżowe, które będą doskonale pasować do pokoju dziecięcego, niezależnie czy mieszkaniec ma lat dziesięć, czy piętnaście. Prosta linia projektowa, stonowane kolory i ciekawe elementy wykończenia powodują, że prezentujemy Państwu meble uniwersalne i ponadczasowe. Zakocha się w nich zarówno młodsze, jak i starze dziecko, ale będą także pasować do pokoju niezależnie od płci dziecka. Trzeba bowiem zerwać ze stereotypami, że w pokoju dziewczynki powinien pojawić się róż i kolory pastelowe, natomiast chłopcy wolą odcienie niebieskiego i szarości. Warto też wiedzieć, że stonowane, jednolite kolory mają pozytywny wpływ na dziecko oraz jego rozwój.

Komody do pokoju młodzieżowego – półki czy szuflady?

Zakup komody do pokoju młodzieżowego nie jest łatwą sprawą. Zwłaszcza jeśli dojdzie nam kolejna kwestia – wybrać półki czy szuflady? Wszystko zależy od tego, co lubi nasze dziecko. Jeśli jest lekkim bałaganiarzem i ciężko mu zadbać o porządek dobrym wyjściem będą… szuflady. Zmuszą one niejako dziecko do zachowania porządku, ponieważ inaczej nie uda się ich zamknąć. Dobrym rozwiązaniem w takim wypadku jest użycie ogranizerów do szuflad z ubraniami. Koszyki i specjalne przegrody dodatkowo będą ułatwiać segregowanie i składanie ubrań. Jeśli dziecko samo z siebie lubi porządek możemy zaryzykować kupno komody z szafką, która będzie trudniejsza w układaniu i wyjmowaniu ubrań. Jednak doskonale sprawdzi się jako półka na książki. Jeśli chcemy schować część książek, zwłaszcza szkolnych warto kupić komodę, która się w tym sprawdzi. Wygodne komody z małymi szafkami sprawdzają się także doskonale do przechowywania zabawek. Na otwartych półkach możemy ułożyć kosze na drobniejsze zabawki a w zamykanych szafkach pochować gry planszowe czy maskotki.

Trwała komoda młodzieżowa

To, co charakteryzuje większość dzieci to zamiłowanie do przeżywania życia pełną piersią. Dlatego też nie zawsze wszystko robią z odpowiednią delikatnością. Jeśli życie obdarowało Cię takim dzieckiem potrzebna Ci trwała komoda młodzieżowa, która zniesie setki tysięcy otwierania szuflad i szafek w poszukiwaniu tej jednej rzeczy, bez której świat właśnie się kończy. Musi znieść także trzaśnięcia drzwiczkami. A także setkę innych nieprzewidzianych zdarzeń. Jeśli tak, to wybierz komodę młodzieżową od bettso. Nasza szesnastomilimetrowa płyta laminowana zniesie wszystko. Zarysowania, uderzenia, a nawet kubek z gorącą herbatą odstawiony w losowe miejsce. Niejeden kubek. Jesteśmy świadomi, że dojrzewające dziecko to wymagające dziecko, dlatego nasze meble wykonujemy z pełną starannością, tak aby nie tylko prezentowały się doskonale, ale także powodowały, że nawet największy bałagan nie będzie im straszny.